Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
FBT
про бренд:За 40 років на ринку компанія FBT заслужила репутацію всесвітньо визнаного професіонала у виробництві звукового встаткування й музичних інструментів.
Компанія FBT займається розробкою й виготовленням професійного звукового устаткування з 1966 року. Почавши з невеликого цеху, за кілька років компанія перетворилася у великого виробника, що гнучко й динамічно реагує на постійну зміну ринку, що гарантує професіоналізм, надійність і якість.
На сьогоднішній день компанія FBT є провідним підприємством на італійському й світовому ринку.
4 складових успіху FBT - це: задоволення потреб клієнтів, технологічні інновації, вузький діапазон продукції й комплексний підхід до виробництва.
Комплексний підхід припускає наявність науково-дослідної лабораторії, цех електроніки й цех по литтю пластику, столярний цех, механічний, лакофарбовий і іспитовий цех, відділ по роботі із клієнтами, сервісний відділ.
Ряд самостійних напрямків, спільно працюючи, забезпечують строгий безперервний контроль якості кожної деталі й приладу в цілому.
Усе серійне устаткування виробляється винятково в Італії й тільки з якісних матеріалів. У своїх розробках і дослідженнях FBT використовує винятково італійське встаткування й італійські комплектуючі.
Команда експертів, здатних добирати самі потрібні інноваційні технології й постійно пропонувати авангардну акустику й електронні технології вищого рівня. Колонки із вбудованими процесорами, неодиумові динаміки, підсилювачі з використанням PWM технологій (широтно-імпульсної модуляції), прості у використанні пульти керування: різноманітні серії з певними властивостями є сильними сторонами компанії FBT.
Новаторський підхід до, здалося б традиційних речей - секрет успіху FBT. Глибокі знання в області акустики, десятиліттями, що акумулюються в компанії, вузькоспеціалізована спрямованість і прагнення до інновацій - те, що дозволяє компанії FBT робити високопрофесійну звукову продукцію.

Офіційний сайт: www.fbt.it

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:акустика від клубних до про-серій, трансляція, оповіщення

Лайтек

65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net