Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
AKG Acoustics

 

про бренд:


 

У професійному світі звуків мікрофони і навушники AKG були синонімом переваги протягом багатьох десятиліть. Усі студії світу, радіо й телестанції, театри, опери, фірми й відомі виконавці розраховують на продукти AKG. Всесвітньо відомі музиканти й зірки шоу бізнесу використовують високоякісні мікрофони й навушники AKG протягом багатьох десятиліть. Сьогодні AKG - один із провідних виробників високоякісних мікрофонів, навушників і бездротового встаткування. Це одна з найвідоміших марок у професійному звуковому світі …
AKG був заснований у Відні, д-р Rudolf Goerike і Ernst Pless, швидко став одним із самих відомих брендів у світі звуку. Сьогодні AKG це чудовий звук, який відбиває всю пристрасть у музиці, забезпечує новації й вищу якість у світі музики. Компанія була заснована у 1947 і протягом місяців, перші мікрофони AKG вже використовувалися у радіостанціях, театрах і джаз-клубах.
Перші продукти AKG DYN були виготовлені вручну п'ятьома робітниками.
В 1949 році перші навушники AKG вийшли на ринок. Тоді, на початку п'ятдесятих AKG домагався прогресу з декількома новими продуктами. Це були повністю нові технології - перший високоякісний конденсаторний мікрофон у світі - D 12 з його чудовою характеристикою кардіоїди, першим у світі конденсаторним мікрофоном з дистанційним керуванням - C 12 і D.
Одним з перших клієнтів усіма відомого C 12 мікрофона, була Би-Би-Си у Лондоні.
Успіх росту не змусив себе довго чекати й AKG доповнився німецькою філією, заснованою в 1955 році.
До кінця п'ятдесятих міжнародна розподільна мережа AKG росла також в інших частинах Європи та світу. У шістдесятих AKG успішно почав експортуватись в Латинську Америку. AKG продовжував технологічний прорив, зосередив усі зусилля на розробці та виробництві високоякісних мікрофонів. Результатами стали відмінні продукти по всіх категоріях. У наступних роках, AKG запустив перші у світі двосторонні мікрофони D 202, D 224.
В 1972 році, марка Британської пошти була присвячена 50-річчю BBC, на тлі якої відображались мікрофони AKG поруч з іншими історичними мікрофонами. У 1973 році AKG надав свій 10000-й патент. У те ж самий час компанія познайомила увесь світ з K 140 "інтегрованими відкритими" навушниками. Вони супроводжувалися більшою кількістю нововведень, які зміцнили міжнародну репутацію продуктів AKG.
До кінця сімдесятих були підписані перші контракти з Frank Sinatra, Roger Whittaker, Falco і іншими артистами. Як визнаний лідер, AKG став першим у наступаючій ері цифрових технологій. Продукти компанії успішно використовувалися на Московських Олімпійських Іграх (1980).
В 1984 AKG ввійшов у нову фазу свого росту. В 1985 була заснована американська філія AKG. 1989 рік ознаменувався покупкою компанією AKG - dbx Professional Products. Розширення тривало протягом початку 90-х із придбаннями у Великобританії, Німеччині й інших країнах.
На початку дев'яностих AKG стартував к зіркам, коли в космічному проекті “Audimir” використовувалися продукти AKG. Надалі AKG продовжував випуск нової серії мікрофонів: C 547, C 621, C 647.
В 1994 AKG став частиною Harman International Industries, Inc. Наступні роки принесли час реструктурування й збільшення виробничої лінії й потужної дистрибутивної стратегії. Бездротова лінія мікрофонів була розширена продуктами, які використовували у своїх виступах Rod Stewart, Peter Gabriel та багато іншіх артистів. В 1995 випустила нові CK 77/C 577 – які з успіхом використовувалися для театру, телебачення.
В 2007, AKG святкував свою 60-у річницю. Компанія дивиться в майбутнє з оптимізмом і надією на стратегічне позиціонування на існуючих і нових ринках. AKG сподівається й далі бути всесвітньо відомим брендом для своїх високоякісних мікрофонів і навушників у професійному світі звуків.

Сайт AKG: www.akg.com

 

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:

 

Мікрофони, навушники, гарнітури, радіосистеми, конференц-системи, аксесуари:

Комора

03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 3, оф. 133
тел./факс: (044) 496-3508, 496-3506, 496-3510.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.komora.com