Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Alto
про бренд:
 

Музика, Пристрасть, Дизайн от основні кредо від Alto. Відома міжнародна звукова компанія Alto була заснована у 2000, спроектована персоналом, повним ентузіазму й страсті до музики та звукового устаткування. Швидкий ріст і позитивний ринковий зворотний зв'язок, підтриманий інтенсивним маркетингом, високою технологією, та щоденними дослідженнями й розробками, дозволили досягти високого положення на міжнародному музичному ринку.
Компанія Alto пропонує покупцям завершені продукти, які всебічно задовольняють потреби кожного музичного жанру: динаміки, підсилювачі, змішувачі, процесори та бездротові системи. Збільшується співробітництво Alto з італійськими лабораторіями R&D. Це новий "зроблений в Італії" дизайн і проектна відмінність.
Також нове гасло, "Музика, Пристрасть, Дизайн", негайно повідомляє концепцію декількох проектів, над якими постійно працюють у компанії Alto.
З "МУЗИКОЮ" Alto прагне, створюючи інноваційні продукти забезпечити професійні рішення для зростаючих потреб усіх музикантів і людей, що мають справу щодня з аудіо.
"ПРИСТРАСТЬ" - постійне натхнення, це - філософія в щоденних вакансіях, це - нескінченна місія від Alto.
Уведення слова "ДИЗАЙН" є мостом до майбутнього, це - потужність, постійна увага до покупця, щоб деталізувати, виробити дружній дизайн, і оригінальний вид продуктів від Alto.
Сайт Alto: www.altoproaudio.com

 

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:

 

Процесори, эквалайзери, FX процесори, компресориолімітери, кросовери, звукові контролери:

Індіго-мюзік

49070, м. Дніпропетровськ, вул. Набережна Леніна, 10
Телефон: (0562) 34-0741
Факс: (0562) 34-0107
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.indigo-music.com.ua