Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
AXL
про бренд:Фірма AXL – новий виробник оригінальних електричних гітар, підсилювачів та необхідних аксесуарів. Від витончених корпусів електричних гітар до першокласних конфігурацій ламп в наших лінійках підсилювачів, вся продукція розробляється в США досвідченою командою інженерів та майстрів світового рівня.
Лампові підсилювачі AXL отримали захопливі відгуки від виконавців в публікаціях. Автентичне звучання та вінтажний дизайн, які можуть посперечатися зі знаменитими гітарами та підсилювачами минулого, роблять інструменти AXL одними з найбільш популярних моделей в музичній індустрії.
Кожна модель пройшла суворе тестування у відділі розробок та досліджень у Брісбейні (Каліфорнія), а потім була випробувана професійними музикантами по всьому району затоки Сан-Франциско. Ми завжди повинні бути впевнені в тому, що кінцевий продукт дає найкращу якість звуку, перед тим як потрапляє до ваших рук.
Ламповий підсилювач Medway Special та гітари серій Marquee і Badwater отримали «золоту» нагороду від журналу Guitar World. В журналі Guitar Player було дано чудові рецензії ламповим підсилювачам серії Akita та гітарам серії Badwater і відзначено AXL «за намагання робити щось інакше».
За визнаними лінійками гітар AXL стоять відомі в усьому світі креативні «голови» - саме вони розробили неймовірні вигини на класичних корпусах та нові форми корпусів, які привертають увагу та збурюють уяву виконавця.
Більшість електрогітар AXL обладнано звукознімачами від EMG – провідного виробника звукознімачів. Тісні взаємовідносини з цією компанією дають електрогітарам AXL ще одну перевагу – можливість використання цих популярних та потужних звукознімачів за фантастично доступною ціною.
Команда розробників фірми AXL в США також почала створювати спеціальні моделі розкішних електрогітар. Менеджери фірми сподіваються, що в найближчому майбутньому розширити замовлення, щоб повністю здійснити мрії музикантів!
З AXL можливо домогтися будь-якого звучання – чи то хеві-метал, чи рок, чи поп-музика радіо-формату. Бренд добре знають у світі завдяки розмаїттю технічних рішень, чудовій майстерності роботи, унікальності створюваних дизайнів та чудовим цінам!
Фахівці фірми вкладають в розробку продукції стільки ж своєї душі, як музиканти – у свою музику.

Офіційний веб-сайт компанії: www.axlguitars.com

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Підсилювачі та необхідні аксесуари:

Юритмікс

89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Недецеї, 30, а/с 37-А
Телефон: (03131) 314-40
Факс: (03131) 550-13
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.eurhythmics.com.ua