Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Behringer
про бренд:Профіль компанії BEHRINGER

BEHRINGER – світовий лідер в розробці, виробництві та дистрибуції професійного звукового обладнання, музичних інструментів та пов`язяної з ними продукції. Компанія представляє вражаючу лінійку продукції, яка включає різноманітні категорії для широкого кола кінцевих користувачів - професіоналів, корпорацій та аматорів. До цих категорій входять аудіотехнологія, DJ-продукція та продукція, що базується на комп’ютерних технологій, гучномовці/підсилювачі, мікрофони/навушники/безпровідні системи, мікшери/мікшери з підсилювачами, підсилювачі музичних інструментів та професійні системи освітлення.
BEHRINEGR було засновано в Німеччині в 1989 році. На сьогоднішній день представництва компанії знаходяться в 10 країнах у всьому світі. Завдяки цим представництвам та широкій мережі дистриб’юторів та дилерів, продукція BEHRINGER продається більш ніж в 125 країнах світу.

Місія BEHRINGER

Компанія BEHRINGER займається розробкою, виробництвом та дистрибуцією інноваційної аудіопродукції світового рівня, завжди прислухаючись до побажань покупців. Все це робиться з незрівнянними натхненням та відповідальністю.

Ключові моменти для BEHRINGER

Покупці
Ми усвідомлюємо, що наші покупці – це амбіційні музиканти, ді-джеїв, лайт-джеїв та власників студій, для яких важлива ціна продукції. BEHRINGER поділяє їх любов до музики і, таким чином, саме ці покупці стають досягають успіху. Ми реагуємо на їх вимоги та потреби і пристосовуємось до них. Це найважливіший та основний пріоритет нашої організації. Ми намагаємось пропонувати найвищі можливі рівні якості, сервісу та підтримки. Ми з нетерпінням чекаємо на пропозиції наших покупців; більш того, ми настійливо просимо наших користувачів давати відгуки та зауваження для постійного покращення нашої якості.
BEHRINGER ставить за мету поєднання мистецтва та технології і, отже, забезпечення покупців найкращими рішеннями в галузі звуку.
Інновація
Прекрасно розроблена організаційна система та культурна складова, спрямована на новації, є передумовою нашого економічного добробуту. BEHRINGER активно адаптується до потреб та змін на ринку і сприймає їх радше як можливості для розвитку, ніж загрози. Простіше кажучи, інновація – це процес перетворення знання та ідей у відчутну вигоду. BEHRINGER було засновано із чітким наміром представляти на ринок доступні та інноваційні рішення в галузі професійного звукового обладнання. Ми пишаємося тим, що продовжуємо дотримуватися цього наміру для задоволення наших покупців.
Командний дух
У нас запроваджено гнучку горизонтальну структуру, що забезпечує швидку розробку та виконання проектів і взаємозалежність один від одного для досягнення цілей. Велика увага приділяється відкритості та лояльності працівників один до одного, а також до наших партнерів. На BEHRINGER висококультурне суспільство – це не ідеал, а повсякденна реальність.
Компетентність
Ми глибоко обізнані з тим, що ми робимо. Постійне покращення – це основний момент креативної роботи. Глибоко цінується компетенція окремо взятої людини, а також цілої команди. Наша культура праці визнає та нагороджує саме роботу.
Покращення
Ми займаємось науково-дослідними та конструкторськими роботами та постійним покращенням наших цінових пропозицій та рівня обслуговування нашої бази клієнтів, а не піклуванням про доходи акціонерів. Ми усвідомлюємо, що ріст доходів та фінансові моменти не є самоціллю, а просто основою для здорового клімату в організації та засобом втілення наших основних завдань.

BEHRINGER-сітіСучасний завод BEHRINGER площею 186.000 м2 та 3500 працівників недавно приймали першу «партію» закордонних гостів. Загалом 35 дилерів та представників мас-медіа могли наочно спостерігати за повним циклом виробництва, контролю якості та відвантаження продукції BEHRINGER.
«Я дуже вражений ефективністю та чистотою в BEHRINGER-сіті і для мене було справжнім відкриттям бачити згуртованість працівників та мотивацію, з якою вони працюють. Я ніколи не бачив більш ефективного та організованого заводу», - говорить головний дилер із США.
Подібні ж враження викладено в американському журналі Music and Sound Retailer: «Перше, що вразило – це чистота. Завод – це поєднання Заходу із Азією».
Німецький журнал «Das Musikinstrument» розмістив фото Улі Берінгера на обкладинці травневого випуску і помістив в номер докладне інтерв’ю з ним про новий завод та яскраве майбутнє BEHRINGER як світового бренду. Відвідати BEHRINGER-сіті за ініціативою BEHRINGER-Австралія також було запрошено пана Шона Моффата, рецензента Australian Guitar, який висловився про політику компанії в галузі охорони праці. «До працівників відносяться дуже добре» - написав він після візиту. Коментуючи святково-урочисту частину під час візиту, він зробив висновок: «Сумніваюся, що працівники, до яких погано відноситься роботодавець, були б так вшановані в такій події як ця (…) Фактично, це свідчить, що BEHRINGER дійсно піклується про своїх працівників».
BEHRINGER-сіті було засновано в липні 2006 року і на даний момент компанія працює на повну потужність, щоб оперативно представити майже 200 продуктів, які нещодавно «дебютували» на торгових виставках. Не забувайте регулярно заходити на наш сайт, щоб дізнатись про новинки!

Офіційний веб-сайт компанії: www.behringer.com

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Фірма EURHYTHMICS є ексклюзивним дистриб'ютором цього бренду.

Еквалайзери, придушувачі зворотного зв'язку, активні узгоджувачі рівнів сигналів та імпедансів, професійні DI Box/сплітери, цифрові перетворювачі швидкості семплювання/форматів, DI-бокси з фантомним живленням, попередні підсилювачі для програвачів вінілових дисків, компактні блоки фантомного живлення 12/48 В, придушувачі зворотнього звязку, тестери з мікропроцесорним управлінням для перевірки кабелів, високоефективні пасивниі DI-бокс, підсилювачі для навушників з додатковими мікрофонними входами, моніторні матричні стерео мікшери, мультиефектпроцесори, компресори, лімітери, експандери, енхансери, гейти, турові рекі, дакери, підсилювачі, акустичні системи, лінійні мікшери, мікрофони, мікшерні пульти, студійні навушники, процесори акустичних систем, USB MIDI-клавіатури, гітарний кабінет, басові камбіки, басові кабінети, комбіки, банкетки до цифрових піано, ножниі педальні MIDI-контролери для гітарних комбіків, гітарні робочі станції, набіри для гітаристів, гітари, комбіки для басгітари, пульти управління світловими приладами, аналогове цифрове управління, лампи:

Юритмікс

89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Недецеї, 30, а/с 37-А
Телефон: (03131) 314-40
Факс: (03131) 550-13
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.eurhythmics.com.ua