Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
BC Rich
про бренд:Якісні гітари і бас-гітари починаючи з 1969 р.

Здавалося малоймовірним, щоб людина із таким характером, як Бернардо Чавез Ріко створити особливі електрогітари. Берні був довершеним виконавцем фламенко на акустичній гітарі. З початку і до середини 60-х років Берні Ріко займався виключно конструюванням гітар фламенко в гітарному магазині Бернардо в Лос-Анджелесі, штат Каліфорнія. Колишній виконавчий віце-президент, Мел Стітч відмічає: «Коли Ви заходили до Бернардо, перше, що впадало вам в очі—це гітари, що висіли на кожній стіні та звисали зі стелі як повітряні кульки на вечірці з приводу дня народження. Ще там був прилавок, де під склом розміщалися струни, медіатори, різноманітні деталі та аксесуари для гітар. Позаду прилавка було вікно, через яке можна було побачити як хлопці роблять гітари. Але найкрутішим було те, що в магазині завжди проходили імпровізаційні сесії виконавців фламенко та гітаристів, що грали на класичній гітарі. Пам’ятаю, як виконавці фламенко буквально «вистрілювали» один в одного гітарними ріффами. Батько Берні, Бернардо Масон Ріко, завжди сидів на своєму стільці поруч із автоматом з продажу «Кока-Коли», разом із друзями та сусідами. Навіть поштар—і той стояв як зачарований, слухаючи музику» Ми відмічаємо 40-річчя бренду B.C. Rich, відмічаючи 1969 рік як рік, в якому Берні зробив першу спробу виготовляти електричні гітари та бас-гітари. Записано, що було виготовлено вручну 10 бас-гітар за взірцем Gibson EB-3 та 10 гітар, що відповідали гітарам Les Paul. На сьогоднішній день з цієї кількості існують тільки декілька інструментів, і ходять чутки, що насправді було вироблено меншу кількість, ніж зазначено вище.
Період часу близько 1972 року був дуже сприятливим. В магазині Бернардо було виготовлено першу гітару оригінального дизайну, the Seagull («Чайка»). Відповідаючи своїй майбутній формі, модель the Seagull відрізнялася як візуально, так і своєю іноваційністю. Її дизайн із наскрізним грифом (що зараз є ознакою B.C. Rich) відрізнявся також відсутністю п’яти грифу, що для тих часів було великою рідкістю.
Незабаром Берні найняв декілька талановитих дизайнерів на допомогу своїм, вельми талановитим, майстрам. Багато із тих відмінних форм, що виникли в результаті цього творчого союзу, стали канонічними. Десь в 1976 році з'явилася модель Mockingbird («Пересмішник»), а потім— нова модель the Seagull— the Eagle («Сокіл»), а в 1978 році—модель the Bich. Деякі з найбільш шанованих гітаристів негайно перейшли на інструменти нового напрямку B.C. Rich.
По мірі того, як успіх бренду зростав, з'явилася потреба в створенні більш дешевої та масової продукції B.C. Rich. В 1978 році Берні використав назву B.C. Rico як бренд, гітари якого імпортуються з Японії. Перша спроба не принесла успіху, оскільки компанія Rico Reed подала до суду за використання імені. Незалежно від результату справи, вже було прийнято рішення використовувати назву B.C. Rich на імпортованих гітарах. Тільки невелика кількість, близько 100 штук інструментів під назвою B.C. Rico було вироблено в США. На початку 80-х рр.. з'явилася модель the Warlock («Чарівник»). Майже негайно прихильники культури «метал» того часу вподобали гостру—та знову унікальну—форму цієї моделі. Модель the Warlock, хоч і не наблизилася до найостанніших розробок форм, тим не менш вдосконалює перші п’ять класичних форм B.C. Rich.

Примітка

Історія бренду B.C. Rich не є науково точною наукою. Офіційні дати релізів часто є трохи пізнішими по відношенню до початкового випуску моделі гітари. Загалом до офіційного релізу виготовлялися прототипи та декілька пілотних екземплярів. Магазин Берні, мабуть ніколи не користувався календарем; ними рухала інновація та завзяття. Назви Gibson®, Les Paul® та EB-3 є торговими марками компанії Gibson Guitar.

Офіційний веб-сайт компанії: www.bcrich.com/

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Фірма EURHYTHMICS є ексклюзивним дистриб'ютором цього бренду.

 

Гітари:

Юритмікс

89600, Закарпатська обл., м. Мукачеве, вул. Недецеї, 30, а/с 37-А
Телефон: (03131) 314-40
Факс: (03131) 550-13
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.eurhythmics.com.ua