Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Benge
про бренд:Elden Benge було тільки 7 років, коли він закохався у трубу. Ця любов, для уродженця Айови, згодом перетворилася в довічну справу. Elden переконав свою родину купити трубу для нього. Він почав професійно грати, коли йому було тільки 14 років і, через кілька років, Elden Benge вже виступав з головними симфонічними оркестрами в Детройті й Чикаго.
Як обдарований музикант, Benge став усе більш незадоволеним тим діапазоном тону, який був у звичайних трубах, що серійно випускались. Він вивчив їх технічні й механічні аспекти й почав пошуки способів поліпшити їх характеристики.
Працюючи із двома кваліфікованими майстрами, він проводив експерименти по поліпшенню конструкції труб.
Через безустанне експериментування він, нарешті, розробив свою «трубу мрії», інструмент із чудовою ясністю, тональним діапазоном і дивним звуком. Комбінація особливо проектованих конусів, надзвичайно точних допусків механічної обробки, і спеціальних сплавів дозволила зробити чудесний музичний інструмент.
У 1939 році Benge продав свою першу, виготовлену їм на замовлення трубу, такому ж трубачеві у Чикаго. Новина про дивну трубу Benge дуже швидко поширилася серед професійних музикантів і, незабаром те, що починалося як експеримент, прудко стало процвітаючим бізнесом.
Провідні музиканти країни стали звертатися до Benge, із проханням зробити і їм на замовлення ці чудові інструменти. До 1952 року, запит на труби був настільки великим, що Benge припинив свої виступи на підмостках як музикант і повністю присвятив себе виробництву найпрекрасніших у світі труб.
Труби Benge's визначили новий рівень якості й швидко стали еталонним інструментом музикантів у США, і незабаром були позитивно оцінені й в усьому світі. Спроектовані, щоб задовольнити безліч музичних стилів, труби Benge, корнети й тромбони задовольняють усі мінливі потреби сьогоднішніх художників від музики.
Така позитивна репутація бренда Benge можлива на сьогоднішній день, завдяки строгій прихильності традиціям прекрасної майстерності й удосконалюванням, які дозволяють створювати музичні інструменти нескінченної якості.

Сайт: www.bengebrass.com

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:

 

мідні духові:

Комора

03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 3, оф. 133
тел./факс: (044) 496-3508, 496-3506, 496-3510.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.komora.com