Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Besson
про бренд:В 1837 році, Gustave-Auguste Besson (1820-1874), геній акустики, створив марку Besson (Париж). Його новий корнет є зразком навіть у наш час. Музичні інструменти Besson стали відомими у Європі.
В 1858 році Gustave-Auguste Besson залишив Париж, щоб започаткувати фабрику в Лондоні, у наступні роки - фабрики в Парижі й Лондоні, і також склади для продажу у Брюсселі, Мадриді й Барселоні.
Gustave-Auguste Besson умер в 1874 році. Після його смерті компанія змінила свою назву на Fontaine-Besson в 1880 році у Франції, і Besson в Англії.
Наприкінці дев'ятнадцятого сторіччя (1894), фабрика Besson у Лондоні найняла ще 131 робітника, роблячи 100 мідних інструментів у тиждень.
У 1925 році, Besson купив Quilter, в Wheatstone & Co. у 1940-му, у 1948, група Boosey & Hawkes придбала марку Besson, у Лондоні.
В 2003 році, Boosey & Hawkes відділилася від французького виробництва й приєдналася до The Music Group.
В 2006 році The Music Group, здобуває дві відомі марки - Antoine Courtois і Besson. Група компаній мала дві філії, у Сполучених Штатах і Японії.
Виробництво, яке випускало бренд Besson, було реструктурировано і професійні музичні інструменти випускалися у Німеччині, Франції й на фабриці близько Делі (Індія) при диспетчерськім керуванні фахівців групи The Music Group.
Мідні музикальні інструменти Besson шануються самими талановитими музикантами в усьому світі, які шукають, насамперед, в інструментах «реальний звук від бренда Besson».

Сайт: www.besson.com

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:

 

мідні духові:

Комора

03035, м. Київ, вул. Кудряшова, 3, оф. 133
тел./факс: (044) 496-3508, 496-3506, 496-3510.
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.komora.com