Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Coemar
про бренд:«Ми запрошуємо Вас побачити, як мрія стає реальністю», - гасло компанії Coemar.
Компанія Coemar займається розробкою й виробництвом світлового устаткування для концертних майданчиків, театрів, клубів, дискотек, телевізійних студій і великомасштабних видовищних заходів з 1933 року. Сьогодні Coemar є загальновизнаним лідером і новатором в області світлових приладів для шоу-бізнесу. Саме Coemar в 1980-х роках була презентована концепція «інтелігентного освітлення» з використанням приладу нового покоління – сканера.
Завдяки унікальним пропозиціям компанія постійно виривалася вперед і продовжує цю традицію й сьогодні. Кращі дизайнери й інженери розробляють унікальні високотехнологічні прилади, що не мають аналогів. Устаткування Coemar відрізняється ефективністю, надійністю, простотою в експлуатації й багатофункціональністю.
Завдяки інноваційному мисленню й впровадженню нових технологій, компанія досягає головного результату – створення якісного світлового устаткування, що відповідає всім потребам споживача.
Серед виконавців, у чиїх технічних райдерах неодмінно є присутнім устаткування Coemar –Depeche Mode, The Who, Eros Ramazztti, Santana і багато інші.
Новітні технології Coemar використовувалися на таких найбільших заходах, як Зимові Олімпійські ігри в Туріні, MTV video music awards, Latin Grammy's і ін.

Офіційний сайт компанії: www.coemar.it

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:високопрофесійне освітлювальне обладнання:

Лайтек

65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net