Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Aviom
про бренд:«Створювати інноваційні технології, здатні задовольнити потреби музикантів і професіоналів», - місія компанії Aviom.
Aviom - американська компанія, що робить повний спектр пристроїв для організації цифрових трас і розподіленої звукової обробки.
Компанія Aviom випускає високоякісну продукцію наступних типів:

  • Аудіомікшери;
  • Аналогові модульні системи;
  • Цифрові модулі вводу/виводу;
  • Різні аудіо аксесуари.

Компанія була створена в 2002 році командою фахівців з різних сфер професійного звуку й за кілька років стала одним із кращих виробників цифрових трас. Головний офіс Aviom розташовується в Пенсільванії (США). Уся продукція розробляється й виробляється у США.
Aviom спеціалізується як на створенні цифро-аналогових перетворювачів, так і на виробництві готового продукту - цифрових мультикорів та персонального моніторингу.
Однієї з особливостей продукції Aviom є її сумісність із устаткуванням інших виробників. На даний час партнерами Aviom є найбільші компанії, що виробляють звукове устаткування. Серед них Yamaha, Innovason, Soundcraft, Digidesign та ін.
Використання продукції Aviom дозволяє значно зменшити затримку сигналу, збільшити довжину кабелів і, при необхідності, поліпшити синхронізацію.
Продукція торговельної марки Aviom використовується на концертах, у храмах, в офісах, на стадіонах, в освітніх установах, у сфері радіопередач і політиці, а також скрізь, де є необхідність у цифрових трасах.

Офіційний сайт: www.aviom.com

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:системи персонального моніторингу, цифрові мультикори:

Лайтек


65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net