Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Universal Effects
про бренд:Компанія Universal Effects є виробником професійного устаткування й видаткових матеріалів для створення спец ефектів - в області масових розваг, театру й кіно.
UE є компанією, чий динамізм і креативність визнані одноголосно фахівцями шоу-бізнесу в багатьох країнах Європи й світу. «Винаходити, удосконалювати й робити спецефекти завтрашнього дня» - філософія компанії.
Використовуючи тільки передові технології в області розробки й виробництва спецефектів, устаткування UE багаторазово демонструвало свою ефективність і високу якість.
Напрямок розвитку й наукових досліджень, працюючи під гаслом «спецефекти майбутнього», постійно розробляє нове обладнання, що дозволяє створювати унікальні шоу.
Усе устаткування для створення диму, туману, ароматів, міхурів, снігу, піни, вітру, віртуального полум'я, надувних фігур, конфетті, загалом 32 ефектів - які застосовуються у Франції.
Компанія UE гарантує якість, інновацію й ефективність своєї продукції.
Висока якість і сервісна підтримка - одна з основних завдань компанії UE у сфері турботи про клієнтів. А повага до клієнтів - один з основних принципів у роботі компанії UE.

Офіцййний сайт: www.universal-effects.com

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:флюїди снігу, піни, диму, конфетті, генератори ефектів:

Лайтек

65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net