Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Color Imagination
про бренд:Компанія Color Imagination була заснована в 2003 році у Гуанчжоу (Китай) і має найбільшу виробничу базу в країні. Спеціалізується на розробці й випуску професійного світлодіодного обладнання. Витончений дизайн, сучасне виробництво, зручність у використанні, добропорядність у ділових відносинах - ті принципи, на яких будується концепція компанії.

На ділянці площею 3500 кв. м розміщене виробництво Color Imagination, а також центри досліджень і розвитку.

«Ми завжди прагнемо до професіоналізму й розвитку. Комплексно й прозоро представляємо нашу компанію покупцям. Докладаємо зусиль, що б постійно оновлюватись й забезпечувати наших клієнтів кращим свілтодіодним обладнанням, а також своєчасним й ефективним сервісом».

Сьогодні із упевненістю можна сказати, що продукція Color Imaginatin одержала визнання у світі, її рекомендують багато задоволених клієнтів. Довіра до обладнання Color Imaginatin значно виросло за останні кілька років і продовжує зростати. Ким би Ви не були й де б не перебували, Ви залишитеся задоволені продукцією Color Imaginatin.

Обладнання Color Imaginatin має широку сферу застосування: нічні клуби, ресторани, бари, караоке-бари, підсвічування фасадів, басейни та чимало іншого.

Офіційний сайт компанії: www.color-imagination.comТовари цього бренду представлені членами Асоціації:Світлодіодне обладнання:

Лайтек

65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net