Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
FBT Audio Contractor
про бренд:«Куди б ми не направлялися, ми прагнемо бути почутими. Ми прагнемо повністю задовольнити клієнта. Ми віримо, що можемо забезпечити будь-який проект високоякісним звуковим устаткуванням, що гарантують чистий звук. Ми досягаємо цього завдяки нашому різноманітному асортиментам, великому досвіду дослідженням, що постійно проводяться, і пошуку інноваційних рішень».

Audio Contractor - молодий і мудрий лідер. Цей бренд, зі своєю стратегічною й сучасною виробничою базою був офіційно створений в 1998 року, як підрозділ FBT Group. Принцип ноу-хау й дослідницький досвід, успішно використовувані компанією FBT Audio Contractor, компанія перейняла від FBT з більш ніж 40-літнім досвідом розробок у сфері звукових технологій.

За короткий часовий проміжок бренд FBT Audio Contractor зайняв свою нішу на ринку звукового встаткування, поєднуючи й впроваджуючи потужні напрями, отримані від старшої компанії: прагнення повністю задовольнити споживача, новаторство, багатий асортимент продукції, який постійно обновляється, постійне прагнення до поліпшення якості звуку, постійне сервісне обслуговування.

У самому центрі корпоративної філософії Audio Contractor - поняття «звукового проекту», яке полягає у своєрідному погляді на виробництво й обслуговування, прагнення до високих стандартів якості, як при виготовленні встаткування, так і при розробці проектів для театрів, конференц-залів, торгових центрів, фабрик, медичних установ і ін.

Audio Contractor розробляє й робить системи оповіщення для громадських місць, системи оповіщення для супермаркетів, боулінгів, фітнес-центрів, різних магазинів і т.п., конференц-системи, ресивери.

Усе встаткування Audio Contractor відрізняється невисокою ціною й італійською якістю, гарантованою FBT Group. Воно заслужило популярність у українського споживача завдяки своїй якості, зручності, елегантному дизайну, функціональності, надійності й цінової політики компанії Audio Contractor.

Офіційний сайт: www.fbt.it/intranet/Inglese/ac/index.aspТовари цього бренду представлені членами Асоціації:системи звукового оголошення, конференц-системи, ресивери:

Лайтек

65078, м. Одеса, вул. Гайдара, 13, офіс 205
Телефон: (048) 760-1070, 743-04-40
Факс: (0482) 49-2353
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.lightek.net