Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Avid
про бренд:

 

 

Про компанію Avid Technology, Inc., що займається випуском обладнання та програмного забезпечення для виробництва комп'ютерних ігор, кіно, відео і анімаційних фільмів, раніше знали тільки професіонали. Продукція Avid заслужила визнання у професійній сфері і не раз була відзначена такими престижними нагородами, як Oscar, Grammy і Emmy. Запитайте будь-якого професіонала в області відео, і він неодмінно відповість вам, що таке системи сімейства Avid Xpress, звукорежисер обов'язково знає програму Pro Tools і марку Digidesign, а той, хто займається 3D-графікою, напевно чув про пакет SoftImage/XSI. І все це належить сьогодні компанії Avid Technology, Inc.

Компанія Digidesign до 2010 року була структурним підрозділом компанії Avid і виступала в ролі дистриб'ютора своїх професійних рішень в області звуку. Крім Digidesign, компанії Avid з 2004 року належить і не менш відомий виробник комп'ютерно-орієнтованих апаратних аудіоінтерфейсів- M-Audio (Midiman). І якщо компанія Digidesign більше відома професіоналам в області звуку, то M-Audio - фахівцям комп'ютерної галузі. Історія M-Audio бере початок у далеких 90-х, тоді компанія носила ім'я Midiman, і багато фахівців, добре знаючи продукцію Midiman, не ототожнюють її сьогодні ні з M-Audio, ні тим більше з Avid.

В даний час Digidesign і M-Audio, структурні частини компанії Avid, продовжують свою діяльність у складі концерну, спільно створюючи актуальні рішення для професійної роботи зі звуком і пропонуючи по всьому світу якісну продукцію для нижнього та середнього бюджетних діапазонів.

Основним спільно реалізованим продуктом цих компаній, а сьогодні Avid Technology, Inc. є Pro Tools - сімейство програмно-апаратних комплексів студій звукозапису для Mac і PC, стандарт де-факто в цифровий звукозаписної індустрії.

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Джаз-клуб

Офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні (роялі і піаніно, акустичні й електрогітари, ударні інструменти та перкусійні інструменти, концертна перкусія, дерев'яні і мідні духові інструменти, електронні роялі /клавішні/, клавішні синтезатори, тони-генератори, секвенсори, процесори обробки звуку та цифрові мікшерні консолі, звукопідсилююче обладнання, струни гітарні):

65009, 03150, м. Київ, бул. Дружби Народів, 1
Телефон: (044) 451-8615
Факс: (044) 522-8936
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.jazzclub.com.ua