Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Dynatone
про бренд:Компанія Dynatone Corporation почала свою кар'єру в 1987 році і стала одним з найбільших виробників цифрових піаніно.

Маючи за плечима 20-річний досвід, DYNATONE робить все: від проектування і виробництва до продажу своїх цифрових інструментів у всьому світі. Продукція цієї торгової марки продається більш ніж в 40 країнах.

З унікальним Real Hammer Action (RHA) технологією DYNATONE піаніно вдалося передати реалістичні відчуття від Grand клавіатури на цифрових піаніно.

Компанія Dynatone продовжує інвестувати в майбутні технології та використовувати знання найбільш кваліфікованих і шановних музикантів, щоб розробити продукцію вищої якості. Dynatone приділяє велику увагу галузі досліджень та розвитку передових технологій у своїй приватній лабораторії електронних музичних інструментів.

Компанія Dynatone безпосередньо бере участь у міжнародних виставках музичних інструментів та обладнання, щоб продемонструвати перевагу своєї продукції на ринку найвідоміших у професійному світі електронних інструментів.

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Джаз-клуб

Офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні (роялі і піаніно, акустичні й електрогітари, ударні інструменти та перкусійні інструменти, концертна перкусія, дерев'яні і мідні духові інструменти, електронні роялі /клавішні/, клавішні синтезатори, тони-генератори, секвенсори, процесори обробки звуку та цифрові мікшерні консолі, звукопідсилююче обладнання, струни гітарні):

65009, 03150, м. Київ, бул. Дружби Народів, 1
Телефон: (044) 451-8615
Факс: (044) 522-8936
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.jazzclub.com.ua