Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Bösendorfer
про бренд:Bösendorfer - один з найстаріших виробників фортепіано, філософією якого є поєднання величезного досвіду, високої звучання, надихаючого творчий початок музиканта і бездоганної якості.

Легендарні Bösendorfer вперше з’явилися в 1828 р. у Відні - місті, в якому жили і творили Йозеф Гайдн, Вольфганг Амадей Моцарт, Людвіг ван Бетховен, Франц Шуберт, Йоганн Брамс. Першим знаменитим шанувальником Bösendorfer став молодий Ференц Ліст. Вже в 1830 р. Bösendorfer отримав титул офіційного постачальника двору його Імператорської Величності Австрії - це перше подібне звання серед виробників фортепіано.

Роялі Bösendorfer належали Імператриці Єлизаветі, імператорам Франції та Японії, російському цареві. Власниками Bösendorfer є Річард Бренсон, Стів Джобс, Річард Гір, Ентоні Хопкінс, Дастін Хоффман. Практично кожен рік інструменти Bösendorfer завойовують золоті медалі виставок по всьому світу.

Власний Bösendorfer - заповітна мрія не тільки професіоналів, а й людей, здатних оцінити все багатство відтінків знаменитого співучого звучання легендарних австрійських роялів, це найвища оцінка музичного смаку та статусу його власника.

Незмінні принципи Bösendorfer: експертний відбір кращих матеріалів, точне дотримання технології і тільки ручне виготовлення. Bösendorfer - єдиний в світі виробник фортепіано, який виготовляє корпус інструмента з цілісного масиву натуральної ялини. На створення одного інструмента йде близько 6-и років, причому 5 з них займає підготовка деревини до роботи.

Кожен рояль має свій унікальний номер (починаючи з 1828 р.), зафіксований у виробничому журналі, адже Bösendorfer - штучний, ексклюзивний продукт. Цей номер підтверджує причетність власника до світової спільноти Bösendorfer.

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:Джаз-клуб

Офіційний представник корпорації YAMAHA в Україні (роялі і піаніно, акустичні й електрогітари, ударні інструменти та перкусійні інструменти, концертна перкусія, дерев'яні і мідні духові інструменти, електронні роялі /клавішні/, клавішні синтезатори, тони-генератори, секвенсори, процесори обробки звуку та цифрові мікшерні консолі, звукопідсилююче обладнання, струни гітарні):

65009, 03150, м. Київ, бул. Дружби Народів, 1
Телефон: (044) 451-8615
Факс: (044) 522-8936
Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.jazzclub.com.ua