Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Mag
про бренд:Компанія «Магнет» — найбільший в Україні виробник професійних динамічних головок і акустичних систем.

З моменту її створення у 1991 році компанією був узятий курс на виробництво тільки якісних і надійних виробів світового рівня.

Акустичним системам MAG віддають перевагу безліч клубів, дискотек, розважальних комплексів, концертних залів і звукопрокатних фірм України й зарубіжжя.

Крім виробництва акустики й динамічних головок, компанія «Магнет» надає широкий спектр послуг із проектування, інсталяції, пуско-налагодження й обслуговування звуко-світлових комплексів різних рівнів складності.

Широкий вибір акустичного оформлення, розмірів і конфігурацій корпусів, активні й пасивні варіанти багатьох акустичних систем, спеціальні можливості — інтегровані системи підвісів, вбудовані DSP модулі і т.д. — акустичні системи MAG є рішенням для практично будь-якого звукопідсилювального завдання.

В акустичних системах MAG використовуються власні динамічні головки, що дозволяє легко робити тонке підстроювання параметрів випромінювачів. Як результат — створення акустики з оптимальними характеристиками, що сприятливо позначається на якості, так само як і на ціні продукції, що випускається.

Розділові фільтри пасивних акустичних систем, підсилювачі й кросовери активної акустики зібрані на тільки високоякісних компонентах.

Настроювання акустики проходить у співробітництві з визнаними українськими й закордонними звукорежисерами — що дозволяє бути впевненим у комфортному і якісному звучанні будь-якої акустичної системи MAG.

Наявність сучасного контрольно-вимірювального устаткування дозволяє проектувати й робити продукцію, відповідну до всіх вимог і стандартам якості.


Офіційний сайт: magaudio.biz

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:професійні динамічниі головки і акустичні системи:

Магнет


09112, Київська обл., м. Біла Церква, вул. Мережная, 2
Телефон: +38 04563 32094
Факс: (+38 04563 69262
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: magaudio.biz