Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Vari*Lite
про бренд:

Лідер в автоматизованій технології освітлення

"Технічна творча душа" - перебуває у центрі уваги компанії, в кожному приладі або системі, що випускається VARI*LITE з 1981. Незаперечна якість продукції заснована на вірі, що творча розробка може з'єднатися із творчим освітленням, що в підсумку принесе нові виміри в будь-якій роботі або виставі.

Компанія була заснована у 1970 році. Новаторський підхід у виробництві освітлювального устаткування для концертів, дав можливість фірмі, зайняти одне із провідних позицій на світовому ринку. Завдяки зусиллям інженерів компанії був зроблений технологічний прорив в області автоматизованого освітлення.

У 1980 році завдяки новаторським заходам, у лабораторіях фірми були розроблені системи освітлення, побудовані на дихроїчних фільтрах, які могли змінювати колір майже миттєво й створити насичені кольори.

У грудні цього року був випущений перший дослідний зразок повністю автоматизованої системи освітлення. Перший успішний дебют нового зразка пройшов у англійській студії, м. Лондона. Було cхвалене рішення негайно вкладати капітал у розвиток цієї нової технології. 25 вересня 1981 року система була представлена в Барселоні, Іспанія.

У 1983 була запатентована оригінальна система VARI*LITE.

Сьогодні компанія пропонує проектувальникам устаткування з автоматизованою технологією, з унікальними можливостями по створенню чародійства рухомого світла, повні системи освітлення, які забезпечують блискучі вистави - у театрі, на телебаченні, концертах, кінофільмах, корпоративних показах і зовнішній рекламі й т.п.

Офіційний сайт: www.vari-lite.com

 

Товари цього бренду представлені членами Асоціації:

 

Світлове устаткування:

Зінтеко

01023, м. Київ, а/с 401, вул. Володимирська, 71
Телефон: (044) 278-7760, 278-2188
Факс: (044) 278-7674
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Internet: www.zinteco.com.ua