Український музичний ярмарок:  сайт
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Новини
Компанія «АРТ-Р» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Вівторок, 19 вересня 2017, 07:43

 

 

Історія. Більш 20 років у шоу бізнесі

Компанію «АРТ-Р» було засновано у 1992 році. Вона розпочала свою діяльність із технічного забезпечення світловим і звуковим устаткуванням найбільших масових видовищних заходів в Одесі. Її фахівці увесь час активно переймали досвід та знання закордонних компаній, і згодом компанія «АРТ-Р» стала імпортером й ексклюзивним представником на території України устаткування провідних світових брендів у галузі шоу-технологій.

Професійна техніка для шоу-бізнесу

Компанія «АРТ-Р» надає послуги в царині технічного забезпечення професійним світлом, звуком, відео проекційними системами, LED екранами, прожекторами, підлогами, зносостійкіми підлоговими покриттями, інтерактивними системами, лазерними шоу системами, сценічними конструкціями, спецефектами тощо.

Далі...
 
Кафедра акустики та акустоелектроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 18 вересня 2017, 17:30

 

 

Кафедра акустики та акустоелектроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» готує технічних спеціалістів для всіх сфер діяльності людини, що пов`язані із випромінюванням, розповсюдженням, прийомом та обробкою акустичних хвиль. Це телебачення та радіомовлення, запис та відтворення музики та мови, акустична експертиза та корекція комунікаційних каналів, озвучення приміщень різноманітних категорій тощо.

Кафедра готує бакалаврів за спеціальністю «Електроніка» та магістрів за спеціалізаціями «Акустичні мультимедійні технології та системи» та «Акустичний моніторинг, біо- та психоакустика».

Кафедра готує фахівців для здобуття ступенів:

Далі...
 
Спецільна пропозиція від SOUNDLIGHT на виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 18 вересня 2017, 11:29

 

 

Далі...
 
Система Allen&Heath dlive забезпечила якісний звук у Будапештській опері!
Неділя, 17 вересня 2017, 09:36

 

 

Мікшерна система S-класу Allen & Heath dLive недавно використовувалася у гала-концерті, присвяченому Чемпіонату світу з водних видів спорту (FINA World Championships 2017). Концерт пройшов на одній із престижнейших сцен – у театрі Opera House у Будапешті, Угорщина.

В 2017 році чемпіонат проходив в Угорщині. Нагадаємо, що він проводиться кожні два роки в різних локаціях. У чемпіонаті брали участь спортсмени із усього світу, які змагалися в плаванні, дайвінгу, запливах на відкритій воді, синхронному плаванні й водному поло. Гала-концерт, що відбувся наприкінці змагань, складався з виступів симфонічного оркестру з хором і оперними солістами. Тоді ж пройшла й церемонія FINA Awards.

Далі...
 
Мобільний програмний додаток ShurePlus™ MOTIV™
Субота, 16 вересня 2017, 13:03

 

 

ShurePlus™ MOTIV™ — мобільний програмний додаток для забезпечення відмінної якості звукозапису.

До недавнього часу було неможливо зробити якісний аудіо запис на мобільний пристрій, не наймаючи для цього спеціаліста. Поява на ринку смартфонів, ноутбуків та планшетів значно спростила життя всім бажаючим творити контент, які не мали навичок інженера звукозапису. Вони змогли випустити в мережу цілу купу аудіо та відео контенту. Однак однієї складової все ще бракувало – хорошого якісного звуку.

Далі...
 
Контролер DDJ-XP1 від Pioneer DJ
Субота, 16 вересня 2017, 07:33

 

 

Pioneer DJ продовжує причаровувати нас новинками, і 12 вересня 2017 року репрезентували унікальний у своєму роді контролер DDJ-XP1.

DDJ-XP1 – це додатковий контролер для Rekordbox DJ, який підключається до ноутбука. Напередодні цієї новинки, компанія спеціально зробила апгрейд до версії рекордбоксу до 5.0. (яку можна безкоштовно скачати на її сайті), і тепер у неї входять додаткові функції й оновлений інтерфейс, які гармонійно доповнюють роботу контролера.

Далі...
 
Оновлена лінійка підсилювачів Blackstar HT Venue MkII
П'ятниця, 15 вересня 2017, 10:29

 

 

У 2010 році компанія Blackstar презентувала серію «бутикових» лампових підсилювачів HT Venue, які й до сьогодні залишаються бестселерами на ринку гітарного обладнання. Англійська якість, динамічність у виборі власного звучання, універсальність та простота у використанні - все це характеризує філософію серії HT Venue, адже вона створена щоб дати гітаристу унікальний інструмент для відтворення будь-якого характеру звучання на найвищому рівні.

Blackstar HT Venue Stage 100 MkII під час Summer NAMM 2017, Blackstar знову ж знайомлять нас з серією HT Venue та тепер підсилювачі включають оновлений ряд модифікацій та інновацій. Зустрічайте оновлену лінійку лампового підсилення Blackstar HT Venue MkII, яка одразу отримала відзнаку на наймасштабнішій міжнародній виставці. Новий рівень продуктивності у найкращих традиціях британської якості звучання, неймовірний комфорт й безмежна універсальність налаштування звуку та ряд нових функцій - все це, та багато іншого чекає на Вас в оновленій версії топового підсилення для електрогітари.

Далі...
 
Джаз в 3D аудіо: концерти у джазовому клубі Moods у форматі AMBEO 3D Audio від Sennheiser
П'ятниця, 15 вересня 2017, 09:52

 

 

Легендарний джазовий клуб Moods у Цюріху створює нову потокову платформу для своїх концертів — moods.digital. Новий «Цифровий концертний клуб» Moods вже завоював популярність пропонуючи, як живі трансляції, так і по запиту, й тепер виводить свої концерти на новий рівень – до кінця року в AMBEO 3D буде презентовано більше 20 концертів. Деніел і Андоеас Сеннхайзери (Daniel and Andreas Sennheiser), со-керівники компанії Sennheiser, і Клаудіо Каппелларі (Claudio Cappellari), со-директор клубу Moods, обіцяють, що слухачі одержать ні з чим не порівнянні відчуття від прослуховування.

Джазовий концерт захоплює аудиторію наповненням басового звучання і характерними саксофонними соло. Аматори джазу не прагнуть упустити жодного нюансу й прагнуть повністю поринути у фантастичні звуки імпровізації музикантів. Дотепер ці унікальні відчуття були досяжні тільки на концертах. І хоча є живі альбоми й концертні записи, стандартні можливості звукозапису не здатні відтворити чарівну магію такого вечора.

Далі...
 
Компанія «Юритмікс» запрошує на семінар «Integrated Systems Shure»
Четвер, 14 вересня 2017, 10:25

 

 

Компанія «Юритмікс» являється стратегічним партнером виробника SHURE в Україні та проводить сертифікаційні тренінги, програма яких будується на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

Вона запрошує Вас взяти участь у семінарі «Integrated Systems Shure».

Далі...
 
Компанія «Acoustic Group» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Четвер, 14 вересня 2017, 09:02

 

 

Acoustic Group – компанія з багаторічним досвідом у галузі архітектурної акустики, звукоізоляції і віброізоляції. Компанія надає комплексні послуги з акустичного проектування та поставки спеціалізованих матеріалів для акустики та звукоізоляції.

Напрямки роботи нашої компанії:

Далі...
 
Кафедра звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Четвер, 14 вересня 2017, 07:22

 

 

Кафедра звукотехніки та реєстрації інформації факультету електроніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» – єдина в Україні, що готує технічних спеціалістів для телебачення та кінематографу за спеціалізацією «Електронні та інформаційні технології кінематографії та аудіовзуальних систем».

Спеціалізація об`єднала і увібрала всі кращі досягнення таких спеціалізацій як «Телекомунікаційні системи та мережі» і «Аудіо-, відео- та кінотехніка», що відносяться до галузі знань Електроніка та телекомунікації.

Далі...
 
Барабанний день: майстер-клас барабанщика O.Torvald Олександра Солохи у магазині «Реалмюзік»
Середа, 13 вересня 2017, 14:06

 

 

Увага! 30 вересня дощ на Подолі відміняється: замість нього тарабанити буде Олександр Солоха із групи O.Torvald, яка, звичайно ж, не має потреби у презентації!

Олександр Солоха – не просто учасник одного із самих популярних українських рок-бендів, але й офіційний артист швейцарського бренду Paiste, одного зі світових лідерів з виробництва тарілок! Олександр захопився барабанами у 15 років. Переїхавши у Київ в 2007 році, почав професійно займатися музикою. Рік по тому він приєднався до групи FACTOR 150, з якою поринув у гастрольну й студійну діяльність. Швидко удосконалюючись в улюбленій справі, в 2010 році Олександр став барабанщиком O.Torvald . Разом музиканти відіграли безліч концертів і фестивалів, записали 5 альбомів. З 2014 року Олександр також грає в групі Zetetics.

Далі...
 
Системи MAG Audio на рок-фестивалі «kRock у Майбутнє»
Середа, 13 вересня 2017, 11:06

 

 

«KRock у Майбутнє» — рок-фестиваль, який пройшов 1-го вересня в м. Херсон (Україна). Тут він проводиться традиційно, і цей рік став для фестивалю ювілейним — десятим. Мета фестивалю — не лише в популяризації рок-музики, а й у тому, щоб відкрити і підтримати молодих виконавців з України та інших країн.

Серед учасників фестивалю в цьому році — гості зі Швеції («F.Way»), Туреччини («Pitch Black Process»), Швейцарії («SafeMode»), Білорусі («Weesp») і України («Slash Razboy», «Swift »,«Engagement on Tuesday»).

Далі...
 
Як обрати генератор диму?
Вівторок, 12 вересня 2017, 07:25

 

 

Сучасні шоу й заходи не обходяться без використання спецефектів і додаткового світлового устаткування. На сьогоднішній день вибір спецефектів настільки великий, що компанія, яка бажає, щоб усе пройшло на вищому рівні, складно зупинитися на чомусь одному.

Серед усіх установок виділяють генератори диму, які характеризуються своєю функціональністю й простотою застосування. Давайте докладніше розглянемо що це таке і як їх вибирати.

Далі...
 
Компанія «Шоу-Техніка» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

 

 

Компанія «Шоу-Техніка» працює на українському ринку в області професійного устаткування для шоу-бізнесу з вересня 2005 року. За цей час компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, здатного реалізувати проекти будь-якого рівня складності. Креативний підхід і нестандартні рішення в комплексі з високим рівнем професіоналізму. В 2005 році компанія починала з реалізації світлового й звукового устаткування. Стрімко розвиваючись, через кілька років «Шоу-Техніка» змогла запропонувати своїм клієнтам інсталяції з використанням світлового, звукового устаткування провідних світових виробників, а також генератори спецефектів і сценічні конструкції.

Наша компанія може запропонувати Вам повний спектр послуг із продажу й оренди професійного світлового й звукового устаткування а так само музичних інструментів від простих консультацій до розробки, технічної підтримки й реалізації найскладніших проектів. За час нашими партнерами стали кращі концертні зали, театри, нічні клуби, торгові центри, ресторани України. Налагоджений сервіс, проектно-інженерна група, монтажна бригада дозволяють якісно реалізовувати проекти на території всієї України. Напрямки діяльності компанії «Шоу-Техніка»:

Далі...
 
Компанія «ГАЛО» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 11 вересня 2017, 11:45

Компанія «ГАЛО» займається інсталяцією, продажом і обслуговуванням звукового, світлового й відео устаткування для нічних клубів, ресторанів, торгово-розважальних центрів, магазинів, спортивних і культових споруджень, готелів. Також проектуємо й інсталюємо конференц-системи, системи синхронного перекладу й системи голосування.

Це:

Далі...
 
Група компаній «PRODJ» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 11 вересня 2017, 11:30

 

 

PRODJ – це група компаній, яка складається з мережі магазинів професійного DJ устаткування, а також поєднує бізнес-напрямки дистрибуції, франчайзингу, букінгу, рекордінгу, промо й навчання діджеїв і саундпродюсерів.

Наша місія – інноваційні dj рішення.

Ми допомагаємо нашим клієнтам реалізувати себе в музиці за допомогою актуальних музичних інструментів.

Далі...
 
Компанія «Музична Лавка» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 11 вересня 2017, 11:15

 

 

З 1996 року «Музична Лавка» має честь представляти на ринку цілий ряд найвідоміших світових фірм-виробників, завдяки чому компанія має в своєму розпорядженні широким асортиментом музичних інструментів і аксесуарів, звукопідсилюючого і світлового обладнання.

Ми є регіональними партнерами по брендам AKG, Sennheizer, Shure, BOSS, Roland, RCF, Kawai, Fender, Ibanez, Gibson, Boss, Daddario, K &M, Behringer, Denon, Numark, Focusrite, Tascam, RCF, Casio, Roland, Showtec, JBL, Sanyo, ін.

Далі...
 
Компанія «EcoSound» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Понеділок, 11 вересня 2017, 11:00

 

 

Компанія EcoSound – лідер українського ринку акустичних матеріалів, за версією пошукових систем Google, так само величезної кількості приємних, дружніх відгуків від наших клієнтів.

У нашому магазині ви відкриєте для себе дивовижний світ акустичних матеріалів, які здатні назавжди змінити акустичну атмосферу вашого приміщення, так само найширший вибір продукції з унікальним дизайном, який відмінно прикрасить приміщення будь-якого формату, від приватної, професійної студії звукозапису до солідного офісного центру.

Далі...
 
Новинка від Xilica - Rio R1616-N
Понеділок, 11 вересня 2017, 10:11

 

 

Нещодавно ринок звукових приладів поповнився новинкою - одноканальним пристроєм Rio R1616-n від канадської компанії Xilica.

Основну функціональну ідею, яку розроблювачі заклали в Rio R1616-N, є додаткова гнучкість до приладів серії Dante: матричним процесорам Neutrino і Uno. Гнучкість досягається за рахунок передачі аудіоданих на більш великі відстані по кабелю CAT5e/6.

Далі...
 
Jazz Kolo – новий сезон
Понеділок, 11 вересня 2017, 07:53

 

 

Новий сезон JAZZ KOLO – це п`ять міжнародних джазових проектів за участю музикантів з Європи та України та п'ять джазових конкурсів молодих виконавців.

Далі...
 
Roland представляє нову робочу станцію FA-07
Неділя, 10 вересня 2017, 09:28

 

 

Популярна серія музичних робочих станцій поповнилась новою 76-клавішною моделлю FA-07 та оновленням програмного забезпечення до Версії 2.0

Цього літа компанія Roland доповнила популярну серію робочих станцій FA Music Workstation новою революційною моделлю інструменту, а також оновленою версією операційної системи 2.0 для всієї серії. Дизайн нової музичної робочої станції FA-07 включає 76 напівзважених клавіш, чутливих до швидкості натискання, та пропонує користувачам перехідний варіант між 88-клавішною моделлю FA-08 та 61-клавішною FA-06. Оновлення програмного забезпечення до Версії 2.0, доступне для безкоштовного завантаження, включатиме нові функціональні можливості, яких так чекали користувачі серії FA. Крім того, відтепер до кожної нової покупки інструменту з серії FA буде додаватись безкоштовна ліцензія на Live 9 Lite — спеціалізована версія вже відомого програмного забезпечення Ableton Live 9 Lite.

Далі...
 
Цифрові підсилювачі з DSP процесором від компанії DS-AMP
Субота, 09 вересня 2017, 08:12

 

 

Далі...
 
Портал для музикантів «Музикант.укр» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
П'ятниця, 08 вересня 2017, 08:59

МУЗИКАНТ.укр (він же Musician.UA) – це спеціалізований портал, присвячений музичній індустрії: він створений для Музикантів і для всіх, хто – так чи інакше – пов`язаний зі світом Музики.

Головна місія проекту МУЗИКАНТ.укр – розвиток музичної культури України. Для цього важлива якісна взаємодія всіх учасників ринку між собою. Тому ми пропонуємо:

Далі...
 
Акустична система JBL VTX встановлена в Mega Star Arena (Малайзія)
Четвер, 07 вересня 2017, 08:40

 

 

Нещодавно у багатофункціональному центрі «Мега Стар Арена» (Mega Star Arena, MSA), Куала Лумпур, Малайзія, встановили нові акустичні системи. Команда MSA звернулися до HARMAN Professional Solutions за допомогою: потрібно було запропонувати рішення, яке б забезпечило ідеальний звук для заходів різних типів.

MSA, розташована в Кучай Ламі, ідеально підходить для проведення більшості заходів та виступів у країні. Концертний майданчик має площу 1672 кв.м., залу відкритого планування, яку можна перебудувати відповідно до потреб кожного заходу. Майданчик також оснащено за останніми технологіями аудіо-візуальних рішень. Тепер це місце може бути перетворене на театр, залу для урочистих заходів, конференц-центр для бізнес-зустрічей та семінарів та навіть місце для недільних церковних зібрань.

Далі...
 
Компанія «Zinteco» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»

 

 

Компанія Zinteco займає лідируючи позиції в галузі технічного забезпечення видовищних заходів, фестивалів, концертів і турів в Україні. Ми надаємо повний спектр послуг в царині технічного забезпечення професійним світловим, звуковим і сценічним обладнанням, починаючи від розробки дизайну до реалізації проекті

Компанія була заснована більше 20 років тому і, з того часу, ми накопичили великий досвід у вищезгаданих галузях, працюючи з такими відомими та заслуженими виконавцями як Deep Purple, Elton John, Joe Cocker, Prodigy, Metallica, Patricia Kaas, Emma Shaplin, Bryan Adams, Zuccero, 50 cent, Christina Aguilera, Nelly Furtado, Paul McCartney, Cesaria Evora, Океан Ельзи, ДДТ, Машина времени та інші.

Далі...
 
Програма тренінгу Pro Shure і Integrated Systems Shure
Неділя, 03 вересня 2017, 07:11

 

 

«Юритмікс» на сьогоднішній день є лідируючою в Україні компанією. За період 25-річного розвитку компанія отримала статус ексклюзивного представника понад 60 всесвітньо відомих виробників музичних інструментів, обладнання для телерадіоринку, студій звукозапису і звукоінсталяцій тощо. Ми не зупиняємось на досягнутому і вже сьогодні проводимо професійні навчальні тренінги та семінари, створюючи повний спектр кваліфікованого якісного сервісу.

Являючись стратегічним партнером виробника SHURE в Україні — компанія «Юритмікс» запровадила обов’язкове навчання по роботі з Pro Shure і Integrated Systems Shure. І вже за п’ять днів у Києві відбудеться сертифікаційний тренінг-семінар, програма якого будується на базі освітньої платформи Shure Audio Institute.

Далі...
 
Компанія «MAG Audio» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Субота, 02 вересня 2017, 08:25

 

 

MAG Audio існує більше 20 років. За цей час ми створили свій унікальний підхід до створення продуктів, зібрали команду експертів і набрали значний досвід в сфері розробок, дизайну та інсталяції акустичних систем.

Кожен продукт тестується професійними фокус-групами перед запуском в масове виробництво. Ми запрошуємо звукорежисерів, дистриб'юторів і музикантів, щоб допомогти зробити кожну модель досконалою. Після, ми випробовуємо новий продукт в реальних умовах, спільно з кращими дистриб'юторськими компаніями для гарантії його здатності працювати в реальному середовищі.

Далі...
 
Julia Zuzanna Sokolowska про Studiologic Sledge
П'ятниця, 01 вересня 2017, 07:40

 

 

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

  • 61 клавіша з функцією після натискання Aftertouch.
  • 2 x 16 цифровий LCD дисплей з підсвічуванням.
  • Колеса зміни тону й модуляції високої якості.
  • До 999 програмувальних звуків.
  • Швидкий і ефективний доступ до вибору звуків за допомогою спец. клавіш.
Далі...
 
Інтернет-магазин «Soundlight» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Четвер, 31 серпня 2017, 07:59

 

 

Ви шукайте професійне звукове устаткування, світлове оснащення або спецефекти для Вашого свята? Підшукуєте звук і світло у Ваш заклад або клуб?

Інтернет-магазин «Soundlight» з радістю допоможе вам уникнути потреби відвідування десятків спеціалізованих шоу-румів і музичних магазинів, тим самим заощадивши Вам багато часу. Наш магазин працює по всій території України, тому, у Вас є можливість замовити будь-який товар, не виходячи з будинку у будь-який час доби з будь-якого міста.

Далі...
 
Світлодіодні стробоскопи JDC1 від GLP
Середа, 30 серпня 2017, 06:03

 

 

Компанія GLP (German Light Products) має 23-літній досвід на ринку світлотехніки і славиться новаторськими розробками. Їхньою новою визначною новинкою став гібридний світлодіодний стробоскоп моделі JDC1.

Далі...
 
Компанія «Алегро-Мюзік» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Вівторок, 29 серпня 2017, 07:07

Компанія «Алегро-Мюзік» була заснована у 2000 році в Києві, Україна.

Основною місією компанії є участь у розвитку музичної культури України. Наші прямі завдання полягають у поставці якісних музичних інструментів, звукового й світлового устаткування, DJ устаткування й інших музичних аксесуарів.

До складу компанії входить роздрібна мережа музичних магазинів Музикант, Інтернет-магазин, підрозділи дистрибуції, інсталяції, оренди й сервісної підтримки устаткування. На сьогоднішній день працюють представництва компанії в Києві й Одесі.

Далі...
 
Компанія «Реалмюзік» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Неділя, 27 серпня 2017, 09:53

Компанія «РЕАЛМЮЗІК» – провідний дистриб’ютор всесвітньо відомих виробників професійного звукового, світлотехнічного обладнання та музичних інструментів. Напрямки нашої діяльності:

Далі...
 
Компанія «Лайтек» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Неділя, 27 серпня 2017, 09:35

 

 

Компанія «Лайтек» заснована в 1996 році.

Почавши із продажу й прокату професійного устаткування для шоу-бізнесу, сьогодні компанія є лідером у своїй галузі, і пропонує комплекс технічних рішень по інсталяції шоу- техніки.

Маючи багаторічний успішний досвід комплексного проектування й інсталяції устаткування, компанія «Лайтек» здатна забезпечити рішення, яке містить у собі:

Далі...
 
Компанія «Комора» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
Субота, 26 серпня 2017, 07:03

 

 

Історія Українсько-британського спільного підприємства Комора розпочинається з часів української незалежності – у 1992 році, коли професійні музиканти заснували підприємство спільно з британським партнером. У доробку засновників СП Комора на той час вже було створення першої в Україні професійної приватної студії звукозапису та організація перших українських фестивалів «Червона рута».

Далі...
 
Компанія «ЮРИТМІКС» візьме участь у виставці «Український музичний ярмарок-2017»
П'ятниця, 25 серпня 2017, 09:19

 

 

Коротка історія компанії «ЮРИТМІКС»

В грудні вже далекого та буремного 1991 року, у котрому відродилась незалежна держава Україна, розпочала свою діяльність компанія «TІК-TАК», правонаступницею якої згодом стала компанія «ЮРИТМІКС».

Ще на початку своєї діяльності компанія «ЮРИТМІКС» зробила ставку не тільки на короткочасний комерційний успіх, а на довгострокове та ефективне входження на ринок музичного обладнання та інструментів, що тільки-но почав формуватися.

Далі...
 
Огляд ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak
Неділя, 20 серпня 2017, 08:08

 

 

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak

 

ZOOM ARQ Aero Rhythmtrak – ДрамаМашина, секвенсер, синтезатор, лупер, і Midi-контролер в одному пристрої.

У цьому огляді ми розглянемо ARQ Aero RhythmTrak – інноваційний інструмент для продакшна й живих виступів «усе в одному», розроблений компанією ZOOM у співробітництві з італійським музикантом і продюсером Адріано Клементе.

Далі...
 
Акустична гітара Alvarez RD26 CE
П'ятниця, 18 серпня 2017, 07:32

 

 

Alvarez RD26 CE — найкращий вибір для гітаристів початківців!

Компанія Alvarez вже більше 45 років являється одним з провідних виробників акустичних гітар не тільки в США, але і у всьому світі. А згідно статистиці за останні 50 років безліч гітаристів стали шанувальниками саме інструментів Alvarez. Як приклад можна зазначити, що багато відомих музикантів, таких як Джонні Кеш (Johnny Cash), Crosby, Still&Nash, Джеррі Гарсіа (Jerry Garcia), Боб Вейр (Bob Weir), Карлос Сантана, Пол Маккартні та інші грали саме на гітарах Alvarez протягом багатьох років.

Далі...
 
Відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony
Четвер, 17 серпня 2017, 07:17

 

 

Taylor GS Mini Mahagony

 

Представляємо до вашої уваги відео-огляд на акустичну гітару Taylor GS Mini Mahagony, що є зменшеною версією Grand Symphony. Завдяки своїй незвичайності дана модель швидко підкорила весь музичний світ. І не дивлячись на ультракомпактні розміри, інструмент дивує багатством, яскравістю та повнотою звучання.

Далі...
 
Recording Magazine про монітори F5 від Fluid Audio
Середа, 16 серпня 2017, 08:31

 

 

Активні монітори F5 від Fluid Audio

 

В авторитетному виданні Recording Magazine опублікований якісний огляд на монітори F5 від бренда Fluid Audio. Це доступна система, що швидко настроюється й забезпечує відмінний звук. У даній ціновій категорії ви знайдете небагато динаміків, здатних на таке. Компактний розмір і якісний звук, що радує вухо й гаманець. Автор обора – Mike Metlay.

F5 – це перший монітор Fluid Audio, модель F5 входить у серію Fader Fluid Audio, названою так через незвичайний, заснований на фейдері контроля гучності. Це монітор з 5-дюймовим композітним конусним вуфером і 1-дюймовим твітером із шовковим куполом. Драйвери встановлені в покритому вінілом корпусі з MDF, який абсолютно не резонує, з ніжно-закругленими краями. На догоду моді й стилю ця модель доступна у двох варіантах на вибір: традиційному чорному або в білому корпусі із чорним вуфером і лицьовою панеллю.

Далі...
 
Компанія «Соло» репрезентує новий бренд: «EMG Pickups» (США)
Вівторок, 15 серпня 2017, 07:56

 

 

Компанія «Соло» рада представити вам новий бренд у нашому каталозі - легендарні звукознімачі EMG Pickups!

Немає ніяких сумнівів у тому, що звукознімачі на електрогітарі відіграють істотну роль у формуванні її звучання. Неправильно підібрані датчики навіть найдорожчу гітару ручної роботи перетворять у примарну тінь, у той час як дешева гітара, що одержала правильний апгрейд, дійсно зможе «ожити». Поки багато виробників звукознімачів займалися тиражуванням класичних рішень, компанія EMG вибрала свій унікальний новаторський шлях. Вона першої світі представила активні звукознімачі на рубежі 1970-х і 1980-х років, і з того часу бренд EMG займає своє заслужене місце списку провідних світових виробників «датчиків».

Далі...
 
Новий компактний контролер Q-SYS із сенсорним екраном
Понеділок, 14 серпня 2017, 08:40

 

 

Компанія QSC с радістю представляє TSC-47W-G2 – 4,7-дюймовий настінний номеронабирач/контролер із сенсорним екраном. Новий тач-скрін поєднує ємнісну Lcd-технологію, дисплей високого дозволу 960x540 і підтримку живлення Poe для простої установки з одним кабелем. TSC-47W-G2 може працювати у двох режимах – портрета й ландшафту, забезпечуючи ще більше гнучкості в дизайні при установці на стіні, кафедрі або подібній плоскій поверхні. Крім того, з юнітами поставляються аксесуари для кріплення до стіни американського й європейського стандартів, або в розподільні коробки.

«Новий TSC-47W – це ідеальний аксесуар для керування майже всіма Q-SYS, – розповідає Mike Brandes, менеджер по продукції у відділі систем для інсталяцій у компанії QSC. – Він є незамінним пристроєм у випадках, коли необхідний екран малого формату, із простою установкою і являв собою, що повністю настроюється інтерфейс без необхідності в досвіді програмування».

Далі...
 
Компанія Індиго Мьюзик представляє новий бренд – Positive Grid
Субота, 12 серпня 2017, 07:45

 

 

Компанія «Індиго Мьюзик» представляє Вашій увазі нове ім`я на ринку музичного устаткування України, але добре відому у світі, компанію Positive Grid (https://www.positivegrid.com/).

Яка базується у Каліфорнії та має свої представництва в Європі й Азії, Positive Grid, насамперед відома як інноваційний виробник продукції для гітаристів.

Далі...
 
Вибираємо струни: із круглою обмоткою або плоскою?
П'ятниця, 11 серпня 2017, 11:59

 

 

Коли мова заходить про струни для бас-гітари, існує безліч варіантів для вибору: різні сплави, навивки, покриття, товщина й т.п. Один з варіантів, крім інших, був предметом дебатів протягом десятиліть – вибрати струни із круглою (roundwond) або плоскою (flatwond) обмоткою?

Відмінності в основному зводяться до особистих переваг і впливають на три основні параметри: звучання, відчуття й довговічність. У цій короткій статті ми постараємося направити музиканта убік правильного вибору, показавши самі значимі відмінності двох несхожих типів струн.

Далі...
 
Про педаль Cry Baby Wah
Четвер, 10 серпня 2017, 10:40

 

 

Спершу, рекомендуємо Вам спробувати Cry Baby® Standard Wah для того, аби відчути усі тонкощі роботи з педалями такого типу. Зрозуміти особливості та навчитися підкреслювати свої ритмічні конструкції при грі на гітарі. Лише тоді приходить час зробити наступний крок та знайти саме «той» необхідний Вам звук Cry Baby Wah. І тут ми стикаємось з проблемою вибору. Їх стільки багато – з чого ж почати?

Компанія «Акрополіс» створила цей «чит-лист» для того, щоб допомогти Вам знайти певну початкову точку в розумінні та призначенні широкого асортименту педалей Cry Baby. Цей міні-гід розбито за музичними жанрами/стилями. В загальному, окресленні риси та характеристики кожної з педалей. В будь-якому варіанті Ви повинні керуватись Вашими власними смаками та підбирати педаль за своїм стилем гри, оскільки це є вирішальним фактором.

 

Більш детальніше на сайті компанії «Акрополіс»

 
Конкурс E-BAND Competition – шанс відвідати Японию!
Вівторок, 08 серпня 2017, 12:12

 

 

Компанія Yamaha Music Gulf FZE (YMGF) проводить конкурс Yamaha E-Band Competition, участь в якому може прийняти будь-який український аматорський музичний колектив! Переможець отримає право на безкоштовну поїздку до Японії. Крім того, серед усіх учасників будуть розіграні спеціальні призи від Yamaha.

Реєструйте групу, завантажувайте відео авторської композиції, і - вперед, до перемоги!

Далі...
 
Новинка: JBL C211 – двосмугова акустична система для кінотеатрів
Вівторок, 08 серпня 2017, 10:40

 

 

У двосмуговій акустичній системі для кінотеатрів C211 останні досягнення JBL поєднано з компактними розмірами та доступною ціною для залів малого чи середнього розміру. Глибина системи – всього 31 см, тож вона ідеально підійде для малих приміщень.

У JBL С211 використано високочастотний гучномовець, виконаний за тією ж технологією, що і студійні монітори еталонної якості VII серії, яким довіряють топові кіностудії світу. Система здатна озвучити зали довжиною не більше 16 м, вона спеціально спроектована для малих та середніх залів, а також спеціальних глядацьких зал VIP-класу.

Далі...
 
Вокальний процесор TC Helicon VoiceLive Play
Понеділок, 07 серпня 2017, 11:09

 

 

VoiceLive Play пропонує ефективну обробку вокалу та просте в користуванні ножне керування.

Компанія TC Helicon спеціалізується на обладнанні для обробки голосу та пропонує продукцію найрізноманітніших форматів. Одними з найяскравіших прикладів є вокальні процесори VoiceLive Touch та VoiceLive Rack. Це пристрої з багатофункціональним сенсорним управлінням для доступу до широкого вибору режимів оптимізації голосу.

Далі...
 
Музика Євгенія Хмари – тепер у дисклавірах Yamaha!
Понеділок, 07 серпня 2017, 09:29

 

 

Дисклавір Yamaha – інноваційний інструмент, що поєднує в собі всі можливості акустичного роялю й найсучасніші електронні технології, він здатний з високою точністю записати виконання піаніста й відтворити його гру разом зі звучанням оркестру або голосом співака. При цьому партія роялю виконується акустично, з рухом педалей і натисканням клавіш. Інструмент містить більш 500 попередньо записаних добутків, виконаних кращими піаністами світу. Дисклавір виконує практично необмежений репертуар 24 години на добу при підключенні до потокового Yamaha Disklavier Radio по інтернет.

Серед тих, хто записував музику для дисклавиру, є багато світових зірок: Елтон Джон, Гаррі Куллюм, Сара Маклафлін, цей список постійно розширюється.

Далі...
 
Toraiz SP-16 - хітовий семплер від Pioneer DJ
Неділя, 06 серпня 2017, 07:03

Семплер Toraiz SP-16 від Pioneer DJ з`явився на ринку близько року тому. Інтерес у колах ді-джеїв і колег по бізнесу був чималий. Однак ніхто не міг напевно сказати, що знають, що це за звір отакий й із чим його їдять.

Пропонуємо до перегляду у каналі компанії «Лайтек»:

 

 

Інформацію надала компанія «Лайтек»

 
TC-Helicon Perform-V — мультифункціональний вокальний процесор
Субота, 05 серпня 2017, 09:12

 

 

Perform-V — потужний вокальний процесор, який розмістив свої елементи керування саме там, де вам потрібно!

Ідеально мати під рукою кваліфікованого звукорежисера, який би займався всіма необхідними звуковими потребами. Але, цей варіант далеко не завжди є практичним, особливо коли вас «затиснули» в кутку місцевого пабу. На щастя, TC-Helicon має чудовий досвід у пошуку рішень таких проблем. Одним з таких рішень є модель Perform-V. Це мультифункціональний вокальний процесор, що кріпиться до мікрофонної стійки. Він забезпечує вражаючий набір ефектів, включаючи реверберацію, дилей та голосовий даблінг. Не менш цікава інтелектуальна функція оформлення звуку — комбінація еквалайзера, компресії, де-ессера та гетеа. Також є корисні функції заглушення зворотного зв’язку та хроматична пітч-корекція (корекція висоти тона). Більшість своїх елементів він отримав зі вже існуючих TC-продуктів помістивши їх у дуже ергономічному та компактному корпусі.

Далі...
 
Ще інформація та статті цього розділу...
«ПочатокПопередня12345678910НаступнаКінець»

Сторінка 1 з 40