Український музичний ярмарок:  сайт
Головна сторінка Прес-реліз
Новинки техніки

Компактний мікшерний пульт, новий дизайн преампів Gspre, 2 мікроф./лін./ Hi-Z входу (48 V фантом), 2 стерео входу, 2-х смуговий EQ на всіх входах, окрема шина PFL, XLR Main виходи, майстер фейдер 60мм, вбудований блок живлення ...

 

Детальніше …

Clavinova Versatile Piano (скорочено CVP) – це інструменти найвищого рівня як по дизайну, звучанню так і рівню оснащення. Нові CVP – це не тільки цифрові фортепіано, але також професійні робочі станції в ефектних ...

 

Детальніше …

Blackstar 260 TVP: комбопідсилювач на 60 Ватт еквівалентних ламповим з можливістю програмування звуку та двома стерео динаміками на 12``. Передає якісні відчуття ефекту присутності та має справді потужний, глибокий «саунд» ...

 

Детальніше …

 
Український музичний ярмарок – 2016: новий етап розвитку музичної індустрії України
Неділя, 03 липня 2016, 16:09

Протягом трьох днів, 13 – 15 жовтня 2016 року, українські компанії здійснили особливий прорив музичної галузі: понад 4000 відвідувачів відзначили, що музична індустрія в Україні відбулася як частина креативної економіки держави. Понад 50 компаній, які представляють ринок у різних аспектах – від виробництва звукового й світлового обладнання, фабричних і майстрових музичних інструментів, до технологічних рішень, дистриб’юції, сценічних конструкцій тощо – привертали увагу як професійну спільноту, так і пересічних відвідувачів найбільшої в Україні музичної виставки.

Цьогоріч особливою сторінкою розвитку виставки стала співпраця із он-лайн телеканалом beTV, яке реалізувало давню мрію учасників музичної індустрії: побачити наживо й поспілкуватися з представниками музичної індустрії наживо у прямому ефірі. Це забезпечило включення у процес професійної комунікації українських музикантів, звукорежисерів, івент-компаній з усієї України. Щоденно за роботою Українського музичного ярмарку стежили он-лайн близько 1500 користувачів інтернет.

Аудиторія Українського музичного ярмарку помітно «виросла» фахово: якщо на початку 2000-х років відвідувачів цікавили власне асортимент продукції, то цього року експоненти відзначили зацікавлення відвідувачів власне тестуваннями обладнання, розвитком нових бізнес-контактів, укладання довгострокової співпраці. Таким чином, виставка розвиває як власне демонстраційний потенціал, так і бізнес-складову процесів на музичному ринку.

Окрім того, відзначимо, що понад 80 відсотків відвідувачів представляли професійний сегмент музичного ринку: від представників телевізійної галузі, івент-компаній, архітектурних бюро, інтернет-магазинів, студій звукозапису тощо до власне фахівців – звукорежисерів, світло інженерів, менеджери концертних агенцій і т.д.

На думку, дирекції Українського музичного ярмарку – 2016, помітне пожвавлення ринку пов’язане із новими викликами та перспективами для невеликих виробництв: зокрема, понад 50 відсотків експонентів представляли потужності українського виробництва, що у свою чергу, становить нову позитивну тенденцію його розвитку. Варто відзначити, що частина цих українських виробників робить упевнений крок до впізнаваності на зовнішніх європейських ринках.

Український музичний ярмарок-2016 року відбувся, однак найголовніше для команди – це те, що відбулася власне музична індустрія. Висловлюємо щиру подяку усім, хто протягом виставки підтверджував рівень якості українського музичного продукту.

Сподіваємося, що наступного року нам вдасться говорити і про успіхи на зовнішніх ринках.