Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

 Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

Джембе – це західно африканський барабан у формі кубка з відкритим вузьким низом та широким верхом, на який натягується мембрана зі шкіри. За формою відноситься до так званих барабанів у формі кубка, по звукоутворенню – до мембранофонів. Грають на джембе руками. Цей раніше невідомий Заходу інструмент, що з часом знайшов величезну популярність.

Барабани бренду Kangaba передають оригінальну вібрацію, тепло та енергію часів імперії Мандінго. Починаючи з 2000 року Kangaba вирощує безліч дерев, які потім використовуються для виробництва інструментів.

 

Пропонуємо більш детально ознайомитися з моделями, які точно Вам сподобаються!

Джембе Kangaba KDJM09 – це інструмент, який комплектуються натуральною козячою шкірою. Шкіру не обробляють, а просто голять вручну. Мотузка обв`язки попередньо розтягується, а спеціально підібрані кольори відмінно гармонують з кольором деревини. Розмір: 23х40 см.

Джембе Kangaba KDJM12 – це інструмент, виготовлений з деревини дугура, тика й баумоу. Комплектуються натуральною козячою шкірою. Мотузка обв'язки попередньо розтягується. Кольори відмінно гармонують та привертають увагу оточуючих. Тип: середній джембе Mali. Розмір: 29x54 см.

Джембе Kangaba KDJS14 – це міні-джембе Senegal, виготовлений з деревини тика. Пластик з козячої шкіри. Обв`язка нейлоновою ниткою. Розмір: 35х62 см. Ідеально підходить для навчання та щоденної практики.

 

 Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

Джембе Kangaba KMDM-14-CL – це великий-джембе Mali «Classic». Інструмент виконаний з деревини Гуен, а матеріал пластика з козячої шкіри. Обв`язка: попередньо розтягнута. Розмір: 36x60 см. Відмінний вибір!

Джембе Kangaba KMDM-14-PR – це великий-джембе Mali «Prestige». Матеріал: Деревина Гуен. Матеріал пластика: козяча шкіра. Обв`язка: попередньо розтягнута. Розмір: 36x60 см. Відмінна якість, прекрасний дизайн та неймовірно автентичне звучання гарантовані!

 

 Відчуйте силу Африки з джембе Kangaba

 

Відгук від Ваня Пух: «Випадково виявив цікавий африканський бренд Kangaba. Інструменти роблять в Африці для європейського ринку. Моя думка – цілком гідні джембе, можна брати ...».

 

Інформацію і світлини надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: