Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Укулеле Korala – якість та неперевершений дизайн!

 

 

Сімейство укулеле Korala, представлених в нашому інтернет-магазині, істотно поповнилося. Ми отримали кілька новинок бренду, а також найбільш затребувані інструменти в нових кольорах. Бренд Korala тим і відрізняється від багатьох виробників бюджетних гавайських гітар, що, крім забезпечення хорошого звучання, талановиті майстри трудяться над оригінальним дизайном укулеле.

Навіть початківець музикант з таким інструментом точно запам`ятається захопленій публіці. Подивіться хоча б на модель укулеле PUC-30-003 з оригінальним принтом, де зображений британський прапор з крилатим черепом. Якщо ж хочеться просто прапор, це, звичайно, модель Korala PUC-30-019. Втім, в асортименті компанії можна знайти дуже романтичні і навіть гламурні інструменти.

Красиві і якісні сопрано

 

 

Хочете красивий фіолетовий інструмент для початківців? Вибирайте крихітку-сопрано Korala UKS-30! Ця стильна гітара з прекрасним звуком доступна також в рожевому, зеленому, синьому, чорному варіантах. У небесно-блакитному виконанні представлена наша новинка – Korala UKS-30-LBU.

А що робити тим, хто вважає за краще натуральний гітарний колір? Звичайно, звернути увагу на укулеле Korala UKS-36 з якісною палісандровою накладкою грифа. Ідеальний інструмент для тих, хто любить музикувати на природі! Швидше за все, вам також сподобається наша новинка Korala UKS-210. Якщо хочеться трохи екзотики, варто вибрати модель Korala UKSP-36, виконану у формі ананаса.

Концертні варіанти, баритони і гітареле

 

 

Тим, хто підбирає якісну і недорогу концертну укулеле, варто уважніше придивитися до Korala PUC-30-005. Стильний чорний інструмент з коричневим орнаментом буде дуже органічно виглядати при виконанні будь-яких композицій. Якщо хочеться відчути себе справжнім гавайським музикантом, варто звернути погляд на спекотно-помаранчевий інструмент Korala PUC-30-008 з принтом у вигляді гарного пейзажу з написом. Ще один варіант – нова синьо-зелена укулеле PUC-30-009.

Романтикам і філософам, які освоюють укулеле, дуже подобається інструмент Korala PUC-30-010 з яскравим полум`ям на чорному тлі, а творчим екстремалам підходить модель з дуже модним нині газетним принтом. Блакитний, помаранчевий, червоний, чорний – в таких кольорах доступна бюджетна гавайська гітара Korala PUC-20.

Коли необхідно купити гітареле, максимально наближену до класики, хорошим вибором буде Korala PUG-40. Варто розглянути також модель Korala UGN-30, доступну в чорному, жовтому і білому виконаннях. Дуже красиво і святково виглядає укулеле PUC-30-020, яка підійде для рішучих і мрійливих натур.

Якщо ж хочеться фатальних ноток і самовираження, хороший варіант – Korala PUC-30-021, який став однією з довгоочікуваних новинок нашого магазину. Любителі класики напевно оцінять по достоїнству нову укулеле баритон Korala UKT-410 або концертний інструмент Korala UKC-36. Якщо ж потрібен класичний баритон без яскравих принтів, відмінне рішення – укулеле Korala UKB-210 або нові моделі Korala UKB-36, або Korala UKT-210.

 

 

Korala виготовляє укулеле з полікарбонату, який має відмінні акустичні характеристики, а, крім того, відрізняється видатною стійкістю до будь-яких температурних і механічних впливів. Задня дека влаштована так, щоб було забезпечено тепле натуральне звучання, властиве традиційним дерев'яним інструментів.

Конкретні характеристики, звичайно, залежать від обраної моделі. Навіть швидкого огляду достатньо, щоб показати, що в асортименті Korala – практично повний спектр гавайських гітар для музикантів з різним досвідом і естетичними уподобаннями. Не впевнені у виборі? Зв'яжіться з нашими експертами, і вони допоможуть вибрати інструмент, який вас порадує!

 

Інформацію надала компанія «Музикант.укр»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: