Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Hayman HM 400 – повний комплект за доступною ціною

 

 

Як зазвичай, у вівторок МУЗИКАНТ.укр пропонує Вам огляди музичних інструментів та обладнання від професійних музикантів. На цей раз своїм досвідом ділиться авторка-виконавиця Сюзанна Елпі. Отже, їй слово.

Якби я особисто шукала нову ударну установку для домашніх занять, класу ударних у музичній школі або репетиційної бази, я зупинила би вибір на Hayman HM 400. Ця установка є золотою серединою у таких складових: «якість», «ціна», «комплектація», «презентабельність». Про все по порядку!

 

 

Зовнішній вигляд

Перше, що впадає в око – колір «червоний металік», який викликає у мене особисто стійку асоціацію з моїм улюбленим Козі Пауеллом (Cozy Powell) та його славетною установкою Ludwig. Звичайно, колір не є найважливішим фактором, коли йдеться про навчальний варіант (саме таким є HM 400), але завжди приємніше репетирувати за інструментом, який не тільки добре звучить, але й добре виглядає.

 

 

Окрім кольору, одразу ж привертає увагу на те, що установка виглядає компактною, незважаючи на стандартні параметри барабанів. У чому таємниця й інтрига? Швидше за все, відповідь на це запитання відома лише виробникову.

 

 

Комплектація

Комплектація HM 400 – головний привід, який змусить потенційного покупця всерйоз замислитись про покупку цієї установки. Окрім п’яти барабанів зі стандартними параметрами (бас-бочка 22 дюйми, робочий 14 дюймів, том-томи 12, 13 і 16 дюймів), до комплекту входять хай-хет 14 дюймів, креш 16 дюймів, стійки під ці тарілки (стійка під креш – пряма), стійка для малого барабану, педаль для бас-бочки, зручний стільчик і навіть пара легких паличок. Якщо сказати простіше – все, що потрібно для того, щоб купити ударну установку Hayman HM 400 та одразу розпочати заняття. Нічого додатково купувати не потрібно. Для людини, яка лише починає своє знайомство з барабанами, цей варіант більше ніж ідеальний.

 

 

Практичним шляхом встановлено…

«Рідні» пластики Hayman мають хороший відскок, який відчувається навіть при легкому ударі. Робочий барабан видає виразну середину, бас-бочка радує насиченим низом. Різниця у висоті звучання том-томів відчутна настільки, що навіть новачок, який ніколи не мав справу з барабанами, почує і відчує, наскільки мелодійними можуть бути проходи по томах та брейки. Кожна зона крешу – цоколь, середина та край також дають мелодійну картинку. Пошук свого звука, розуміння такого поняття, як барабанний мелодизм, можливість відшліфувати точність та чіткість удару – все це доступно барабанщику-початківцю з Hayman HM 400.

Підіб’ємо підсумки

Прекрасна установка початкового рівня з презентабельним зовнішнім виглядом та повною комплектацією, що дозволяє одразу ж стати до занять – вдома, на репетиційній базі чи в класі музичної школи. А найголовніше – вартість цього боєкомплекту. Це той випадок, коли якість та комплектація мають декілька пунктів переваги над ціною. Якщо постає питання “брати чи не брати”, відповідь очевидна – однозначно брати!

Післяслово від автора

Простукавши декілька бітів та відклавши палички, я мимоволі подумала – якби такі барабани за таку ціну були доступні років десять тому, то, можливо, моя старенька Super Amati так і припадала б пилюкою в кутку в розібраному вигляді, а, можливо, навіть і не потрапила б мені до рук. Новачкам нашого часу неймовірно щастить у сенсі наявності бюджетних інструментів та хорошого вибору!

Традиційні оцінки:

 

 

  • Відповідність заявленим характеристикам: 5.
  • Звук/чистота звуку/звукопередача: 5.
  • Зручність у користуванні: 5.
  • Дизайн: 5.
  • Надійність: 4,7.
  • Культура виробництва/якість збірки: 4,5.
  • Загальне враження: 5.

Сюзанна Елпі,
музикант, автор-виконавець

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: