Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Нові моделі класичних гітар серії А: A3, A4, A6

 

 

Заснована у кінці 1944 року Енріке Келлером, фірма Admira займає на сьогоднішній день одну з провідних позицій на іспанському ринку музичних інструментів. З 1986 року компанія виробляє іспанські гітари для американського, європейського і азіатського ринків. Виробництво класичних гітар здійснюється вручну за унікальною технологією, забезпечуючи їх високу якість і неперевершене звучання.

Висока якість деревини є однією з основних умов винятково чудового звучання і привабливого зовнішнього вигляду класичних гітар Admira. Деревина для інструментів поставляється з Німеччини, Африки, Індії та Канади і обробляється за спеціальною технологією для кожної серії гітар. Широкий модельний ряд і висока якість іспанських гітар не залишать Вас байдужими!

 

 

Класичні гітари А серії увібрали в себе багаторічний досвід майстрів компанії Аdmira у створенні інструментів. Поєднання істинно іспанських традицій і сучасних технологій робить ці інструменти ідеальним вибором для просунутих музикантів, студентів музичних училищ і учнів старших класів музичних шкіл.

Верхня дека з цілісного кедра

Верхня дека Admira A виготовлена з цілісного кедра. На відміну від традиційної ялини, деревина кедра відрізняється більш яскравим, але в той же час «округлим» звучанням з виразним середньо частотним діапазоном. Крім цього, інструменти з верхньою декою з кедра більш чуйні, що робить їх чудовим вибором для виконання сольних партій.

Нижня дека й обичайка з палісандру

Для виготовлення обечайки і нижньої деки А використовується овангкол, палісандр або чорне дерево в залежності від модифікації.

Технологія кріплення грифу Spansh Heel Neckjoint

 

 

Кріплення грифу типу «Іспанська п`ята» (Spanish heel) вважається одним з найбільш технологічно просунутих. Воно значно складніше у виробництві ніж звичайний приклеєний гриф, але забезпечує відчутне поліпшення звучання і збільшує міцність інструменту.

Завдяки тому, що корпус гітари по суті збирається на п`яті грифу інструмент працює як єдина акустична конструкція і, в результаті, відрізняється посиленим резонансом і помітно збільшеним сустейном.

Fabricado en Espana

Всі класичні гітари Admira серії A зібрані вручну досвідченими фахівцями на фабриці Enrique Keller S.A. розташованої у північній частині Іспанії.

 

Інформацію надала «Мережа магазинів JAM»