Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Американські гітарні педалі ефектів

 

 

Починаючи зі скромного модингу гітарних педалей і закінчуючи випуском оригінальної лінійки бутікових педалей нині – Брайан Уомплер, генеральний директор Wampler Pedals, Inc., допомагає створювати найкраще гітарне звучання у світі. Сам Брайан, будучи, насамперед, гітаристом і непоправним «гітарним гиком», постійно пробував різні гітари, підсилювачі, педалі і їх комбінації, з метою добитися кращого тону!

Пошуки кращого звучання почалися коли Брайан був ще дитиною, коли він спостерігав за тим, як група його старшого брата репетирувала пісню «Don`t tell me you love me» знову й знову. Майже через десять років у Брайана вже своя компанія й він створює одні із кращих гітарних педалей у світі. Так у чому зміст створювати гітарні педалі?

На початку шляху, ті педалі, які використовував Брайан, не давали йому те звучання, яке він шукав. Тому, замість того, щоб бути незадоволеним тем звучанням, він почав модифікувати педалі, щоб наблизитися до того звучання, які Брайан чув у своїй голові.

 

 

В остаточному підсумку навіть модифіковані педалі не давали бажаного результату, і Брайан почав створювати зовсім нові моделі, які звучали зовсім не схоже на те, що існувало на ринку у той час – так і з`явилися педалі Wampler, а інші, як говориться, уже історія. З більшим асортиментами моделей лінійкою, що й постійно розширюється, Брайан Уомплер продовжує створювати гітарний тон світового класу для великих гітаристів.

При цьому процес від створення гітарної педалі до її випуску у серію іноді буває досить тривалим. Педаль проходить серію тривалих тестів, перш ніж покупці зможуть насолоджуватися її звучанням.

Брайан тестує свої прототипи педалей за допомогою безлічі гітар і підсилювачів, перш ніж випускати їх на ринок. Усе це необхідно, щоб гарантувати, що кожна нова педаль звучить добре із всіляким гітарним устаткуванням. Потім педалі проходять бойове хрещення «вживу», і коли усі повністю задоволені – стартує їх виробництво у Сполучених Штатах.

Брайан зібрав неймовірну команду, щоб кожна педаль, яка створюється, була настільки ж якісною, як якби він робив це сам. Кожна педаль побудована за найвищими стандартами й із найкращими комплектуючими, які зможуть забезпечити тривалий термін служби на сцені та в студії. Брайан також пишається й своїм сервісом, зібравши адміністративний персонал у своєму рідному місті Мартинсвілл, штат Індіана, щоб забезпечити кращу у галузі підтримку клієнтів.

І сьогодні Брайан і далі створює для ВАС чудові гітарні педалі, як і на початку свого шляху.

 

Більш детальніше на сайті компанії «Соло», мережа магазинів JAM