Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

Системи лінійних масивів BOSE ShowMatch™

 

 

Системи лінійних масивів BOSE ShowMatch™

Фундаментальні розробки Bose в сфері акустики приміщень, акустики і технології звуковідтворення дозволили американському бренду не так давно вийти на ринок лінійних масивів – систем, призначених для фронтального озвучування порівняно великих майданчиків.

У цій сфері обладнання повинно відповідати безлічі серйозних вимог, а саме: наявність високих параметрів відтворення, достатній рівень звуковому тиску, рівномірність звукового поля на концертному майданчику. Це повинно супроводжуватися економічно обґрунтованою вартістю і низькою ціною володіння, а також простотою обслуговування і настройки.

В основі конструкції лінійних масивів Bose ShowMatch™ лежить технологія Bose Professional DeltaQ, що представляє собою нове покоління конструкції звукових масивів з можливістю вибору шаблону покриття. Технологія дозволяє більш точно розподіляти звукове поле по майданчику, забезпечуючи найкращу якість і чіткість у всій області прослуховування як в стаціонарному, так і в туровому варіанті. Кожен модуль масиву включає в себе змінні хвилеводи, які дозволяють регулювати кути покриття. Результатом є відмінна якість і чіткість звуку для кожної точки прослуховування.

 

 

Важливо, що параметри покриття можуть змінюватися для кожного модуля масиву, що дозволяє точно формувати звукове поле. Зокрема, направляти звук саме на аудиторію, а не на стіни і стелі. Модулі масиву доступні в чотирьох різних горизонтальних конфігураціях для максимально ефективного зменшення небажаних віддзеркалень від стін і збільшення звукового тиску в віддаленій області майданчика.

Також модулі масиву можуть мати три різні вертикальні конфігурації, щоб забезпечити великі кути покриття з меншою кількістю модулів і дати можливість зрівняти рівні тиску звуку по глибині майданчика.

 

 

Компоненти ShowMatch™

Вибір як горизонтальних, так і вертикальних варіантів акустичного оформлення дозволяє точно налаштувати масив відповідно до розміру і формі зони прослуховування. Результатом є більш рівномірне покриття в широкому діапазоні частот в порівнянні зі звичайними лінійними масивами. Найкраща якість, яку забезпечуюсь масиви DeltaQ, дозволяє мінімізувати вплив власної акустики приміщення.

 

 

Основи технології DeltaQ передбачають застосування найбільших в своєму класі хвильоводів. Частота поділу для компресійних драйверів на елементах ShowMatch™ - 700Гц! При тому, що в стандартних елементах лінійного масиву драйвера починають роботу від 1300Гц. Результатом є розширений неспотворений середньочастотний діапазон з відмінною якістю відтворення вокалу.

 

 

Необхідну площу покриття масивами Bose ShowMatch™, як уже говорилося раніше, можна отримати з набагато меншою кількістю його елементів. Для цього доступні варіанти з різними кутами розкриття - 5, 10 або 20 градусів у вертикальній площині (відповідні назви цих моделей елементів лінійного масиву - SM5, SM10, SM20). У деяких випадках вони дозволяють вдвічі зменшити число елементів в лінійному масиві в порівнянні зі звичайними системами. Таким чином, не тільки знижується вартість комплекту, але і значно спрощуються монтаж, настройка, інсталяція. Зменшуються транспортні та монтажні витрати, а також витрати на зберігання. Встановлена система залишає набагато більше вільного місця на майданчику, не відволікаючи увагу від елементів шоу.

Змінні хвилеводи Bose ShowMatch™ дозволяють змінювати горизонтальне покриття для максимальної відповідності умовам геометрії майданчика і можуть формувати асиметричні шаблони для поліпшення акустичних характеристик в лівому і правому масивах.

 

 

Крім того, системи Bose ShowMatch™ забезпечують один з найбільших повнодіапазонних показників віддачі в своєму класі. Вражаючі 145дБ пікового звукового тиску генеруються фірмовими низькочастотними вуферами і драйверами компресійного типу з неодимовими магнітами. Компактний портативний корпус елемента зі знімними бічними стінками, в яких інтегровані ручки для перенесення, оптимізує дизайн як для інсталяційних, так і для турових варіантів, роблячи системи Bose ShowMatch™ ідеальними до застосовування в будь-яких ситуаціях.

 

 

Також в модельну ряді Bose ShowMatch™ доступний сабвуфер (модель SMS118) з піковими показниками потужності і звукового тиску, відповідно, 5 кВт і 135 дБ (це при розмірах 540x765x775мм і вазі 61,9 кг).

Очевидно, що при заявлених параметрах комплекти лінійних масивів Bose Professional ShowMatch™ обіцяють стати одним з найбільш «райдерних» варіантів обладнання на самих різних майданчиках, в самих різних жанрах і варіантах застосування.

 

Інформацію надала компанія «Комплекс-В.»

 

 

«Комплекс-В.» у соціальних мережах: