Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини у світі музики

AUDAC Touch™ 2

 

 

 

Роки безперервного розвитку і напруженої роботи над удосконаленням своєї продукції знайшли своє відображення у новій версії програмного забезпечення AUDAC Touch™ 2. Покращена версія AUDAC Touch™ була розроблена для забезпечення ще більшої простоти в повсякденному житті AV-інтеграторів, електриків, кінцевих користувачів тощо.

Повний контроль системи

«AUDAC Touch™ 2 – це вміле поєднання систем автоматизації аудіо, світла і відео. Простота використання в управлінні джерелами звуку і регулюванням гучності, робить додаток чудовим рішенням для будь-якого проекту».

Домінік ван дер Хайден, AudioBizz Benelux

Унікальні нові функції

 

 

1. Автовизначення пристрою

Додати пристрої AUDAC ще ніколи не було так просто! Автоматичне виявлення пристроїв автоматично розпізнає всі пристрої у вашій системі, гарантуючи просте і швидке налаштування вашої власної панелі моніторингу.

 

 

2. Повний контроль системи

Комбінуючи додаток AUDAC Touch™ 2 з багатоканальними цифровими реле ARU, ви можете додавати і управляти пристроями сторонніх виробників, такими як проектор, освітлення або штори, що робить його найбільш повним з доступних на сьогоднішній день рішень.

 

 

3. Змішуй свій звук

AUDAC Touch™ 2 тепер дозволяє використовувати всі можливі функції керування, включаючи найсучасніші можливості мікшування цифрового аудіомікшера M2 з будь-якого інтелектуального пристрою.

Підтримка декількох платформ

 

 

AUDAC твердо вірить в безкоштовні рішення для управління аудіо і ще більше зміцнює свої позиції шляхом розробки платформи керування загальною системою AUDAC Touch™. Завдяки останнім оновленням це безкоштовний додаток тепер, на додаток до вже існуючих платформ, також буде доступний для ОС Linux та Windows.

 

 

AUDAC Touch™ 2 повністю змінює спосіб керування обладнанням. Пропонуючи вільно доступне рішення для всієї системи, ви можете дуже легко керувати не тільки звуковою системою, а й стороннім обладнанням, таким як екрани для проекторів, освітлення і багато іншого.

Приклад з практики: Porsche Center, Антверпен

 

 

В Антверпені, Бельгія, ви можете знайти новий центр Porsche. Німецькі автовиробники оздобили свій виставковий зал неординарними настінними дизайнерськими гучномовцями ATEO, що дозволяють клієнтам відчути люксовий бренд. Ремонтний центр оздоблений універсальними настінними гучномовцями WX502, що забезпечують максимальну продуктивність для робочого простору. За допомогою AUDAC Touch™ 2 роздрібним центром можна керувати за допомогою однієї єдиної панелі керування, що забезпечує повний контроль над кожною зоною.

Схема підключення:

 

 

Додаток AUDAC Touch™ 2 використовується для окремого керування виставковим залом і ремонтним центром. Комбінуючи додаток AUDAC Touch™ 2 з багатоканальним цифровим реле ARU, бельгійський центр Porsche може легко керувати освітленням і шторами в демонстраційному залі, що дозволяє їм миттєво змінювати налаштування. Однак в ремонтному центрі співробітники хочуть мати можливість вибирати музику, яку вони самі слухають. Завдяки простому вибору входу в додатку AUDAC Touch™ 2, вони можуть створювати будь-які бажані конфігурації за лічені секунди.

 

 

Інформацію надала компанія «Комплекс-В.»,
офіційний представник AUDAC в Україні

 

 

«Комплекс-В.» у соціальних мережах: