Семінари, майстер-класи

HH o`clock – час слухати британський звук!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний дистриб`ютор HH Electronics в Україні, разом із першим простором професійного звуку Soundspace UA запрошують професіоналів проаудіо індустрії на відкрите прослуховування всієї лінійки акустики цього легендарного бренду!

Детальніше...

11 вебінарів від академії Harman Professional: про секрети мікшування, принципи світлодизайну та масштабованість проектів

 

 

Пропонуємо вам добірку цікавих вебінарів для всіх, хто працює у сфері професійного звуку та світла. Вебінари проводять фахівці Harman Professional англійською мовою. Час вказано за Києвом:

Детальніше...

Серія вебінарів Q-SYS «Працюємо з дому»

 

 

Під час цих невеликих інтерактивних класів під керівництвом експертів QSC у студентів буде можливість задавати питання через голосовий зв`язок, вмикати спільний перегляд свого екрана, спілкуватися з колегами та поглиблювати свої знання про будівництво систем QSC. Обирайте теми, які вас цікавлять, зручний для вас час та реєструйтесь за відповідними посиланнями.

Детальніше...

13 вебінарів від академії Harman Professional: секрети освітлення та інсталяцій, налаштування звуку, мережевий дизайн

 

 

1. Рішення з інсталяційних лінійних масивів на спортивних об’єктах – з Ріком Камлетом

30 червня 2020 року | 20:00 за київським часом

На цьому вебінарі буде розглянуто, як використовувати акустичні системи JBL VLA Compact та VLA-i для досягнення оптимального звукового покриття, чіткості звучання, високого рівня розбірливості та здатності долати шум натовпу на стадіонах та аренах.

Прямий лінк на вебінар >>>

Детальніше...

Вебінари від BOSE Professional

 

 

 

Шановні партнери, колеги по цеху, любителі якісного звуку, друзі!

Компанія BOSE Professional продовжує проводити ряд безкоштовних вебінарів, які дозволять вам ознайомитися з деякими з нових продуктів і рішень. Тривалістю тридцять хвилин вони легко інтегруються в ваш робочий день і надають вичерпний огляд одного продукту за раз.

Детальніше...

Відеозапис вебінару «Акустичне моделювання на основі JBL DDA (Digital Directivity Analysis)»

 

 

DDA – потужний та інтуїтивно зрозумілий додаток для Windows® для точного прогнозування електроакустичної продуктивності акустичних систем у (напів)відкритих або закритих приміщеннях. Вона включає в себе тривимірне акустичне моделювання кімнати, пряме моделювання звуку, а також статистичне прогнозування різних акустичних параметрів.

DDA пропонує різні інструменти дизайну, які скорочують час проектування та допомагають звуковому дизайнеру оптимізувати продуктивність системи.

DDA також генерує вихідні фільтри FIR, які можна завантажувати в підтримувані масиви акустики за допомогою програмного забезпечення JBL WinControl та керувати ними.

ВедучийСергій Шевчук, компанія «Комора».

Детальніше...

Анонс вебінару Soundcraft Vi2000

 

 

Анонс вебінару: цифрова мікшерна консоль Soundcraft Vi2000 для роботи наживо

Soundcraft Vi2000 – потужна та зручна консоль для мікшування живих концертів, ефірних телерадіопрограм, театральних спектаклів, обслуговування богослужінь.

Детальніше...

Що дійсно означає AVoIP для користувачів?

 

 

Не пропустіть AV Magazine’s Live Webinar

До нас приєднуються експерти з Audinate, Bose Professional та Newtek, щоб глибше заглибитись у бізнес-переваги AVoIP.

AVoIP (AV over IP) представляє майбутнє AV, оскільки окремі технології перетворюються на інтегровані екосистеми та керовані AV-сервіси.

Детальніше...

Онлайн-тренінг: робота з процесорами BSS Audio Soundweb London та програмним забезпеченням HiQnet Audio Architect [14-16 квітня, 14:00]

 

 

Тренінг розрахований на інсталяторів, системних інтеграторів, звукоінженерів та всіх тих, хто займається встановленням та налаштуванням звукового обладнання, а також інтеграцією його в загальну інфраструктуру.

РЕЄСТРАЦІЯ

Детальніше...

14 нових вебінарів на квітень: відкриваємо секрети професійного звуку та світла. Реєстрація триває!

 

 

Анонсуємо список вебінарів від провідних брендів професійного звукового та світлового обладнання. У переліку – онлайн-тренінги від «Комори» українською мовою та вебінари від Harman Professional англійською мовою.

Детальніше...