Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Звукові карти Arturia AudioFuse

 

 

Компанія Arturia спеціалізується на розробці музичного програмного забезпечення та обладнання для професійних музикантів, а також аматорів. Орієнтуючись на інновації, вона прагне інтегрувати новітні досягнення в галузі комп’ютерних технологій у свої продукти. Це передбачає тісну співпрацю з дослідницькими інститутами, постійні розробки нових музичних інструментів та програмного забезпечення.

У цій статті ми розглянемо три звукові карти Arturia AudioFuse. Настав час оновити Вашу музику!

Інструмент Arturia – це лише невеликий шматок пластмаси, заліза та високих технологій. Проте саме ці інструменти задають тон у світі професійного обладнання. Винахідливість та свіжість в музиці останнього десятиліття (різних напрямків) багато в чому – і заслуга Arturia.

Arturia AudioFuse 8Pre

Arturia AudioFuse 8Pre — це дворежимний аудіоінтерфейс в рековому форматі. Пристрій працює як і самостійний інтерфейс, так і в якості підсилювача. Модель може похвалитися 8 каналами аналогового підключення екстракласу, надійною синхронізацією, USB-C та оптичним з`єднанням. З відзначеною нагородами лінійкою першокласного аналогового підключення, AudioFuse 8Pre покликана стати кращим вибором в студіях і творчих просторах по всьому світу.

 

 

Незрівнянна якість

Коли Ви вкладаєте своє серце й душу в музику та твори, Ви повинні знати, що ваш звук в надійних руках. AudioFuse 8Pre пропонує небувалу для своєї ціни якість. У лінійці AudioFuse використовуються кращі перетворювачі з серії AKM — вони проводять сигнал практично без спотворень. 8 преампів Discrete Pro разом з трактом аналогового сигналу дозволять Вам дійсно вперше «почути» Ваш звук. Наднизький еквівалентний вхідний шум дозволяє вловлювати кожну деталь, в той час як вхідне підсилення в 72 дБ відкриє доступ до запису навіть самими вимогливими мікрофонами з низьким рівнем вихідного сигналу. Все це добре комбінується з практично пласкою частотною характеристикою інтерфейсу для досягнення повної прозорості.

Універсальне рішення

Якщо Ви професіонал звукозапису, то Ви знаєте, що не буває двох однакових днів. Вам потрібно спорядження, яке дає Вам універсальність, необхідну для розв'язання різноманітних задач. AudioFuse 8Pre може виконувати будь-яку студійну роль.

Ви можете змінювати налаштування синхронізації та частоту дискретизації прямо з передньої панелі, не заглиблюючись в меню. Неважливо, вирішили Ви використовувати AudioFuse 8Pre самостійно, розширити наявний інтерфейс або з'єднати дві карти AudioFuse 8Pre разом через ADAT для отримання 16 чудових передпідсилювачів. З AudioFuse 8Pre можливо все це.

 

 

Продуманий дизайн

Іноді найважливішу роль відіграють маленькі деталі. Інженери компанії Arturia спробували передбачити все — і в них це гарно вийшло. AudioFuse 8Pre простий у використанні, конфігурація виконана за принципом «одна кнопка — одна функція». Аудіоінтерфейс виконаний у форматі 1U, в комплект входять «вушка» для інсталяції пристрою в 19-дюймові рекові стійки. Якщо Вам зручніше використовувати інтерфейс зі свого робочого столу — можливо, з ноутбуком або монітором поверх нього — Ви можете повернути кріплення вниз, перетворюючи їх в маленькі підставки. Іноді ці дрібниці стають вирішальними.

Візьміть AudioFuse 8Pre з собою на концерт

AudioFuse 8Pre, як аудіоінтерфейс наступного покоління, дає можливість отримувати доступ до великої кількості основних функцій прямо з його верхньої панелі. Після підключення до комп`ютера AudioFuse перетворюється на повноцінну мікшерну консоль. AudioFuse Control Center керує мікшером, вибором входів, маршрутизацією, моніторингом та додатковими функціями, такими як частота дискретизації, Clock Source, Pad, Cue та інші. Ще одна корисна властивість — AudioFuse запам'ятовує останні налаштування AFCC до наступного підключення.

AudioFuse 8Pre відрізняється супернизькою затримкою та неймовірно надійною синхронізацією. Якщо Ви використовуєте синхронізацію декількох комп'ютерів разом для відтворення звуку або сеансу, то AudioFuse 8Pre обладнаний виділеним входом-виводом Word Clock з перемикачем навантаження Hi-Z.

AudioFuse 8Pre надає Вам не тільки все необхідне для запису першокласного звуку, але також пропонує легендарні ефекти та синтезаторні звуки для творчості! У комплект AudioFuse 8Pre також входить AudioFuse Creative Suite, чудова колекція програмних ефектів і інструментів з серії «You'll Actually Use» і Analog Lab Lite, яка постійно оновлюється. Розмалюйте входи AudioFuse 8Pre приголомшливими вінтажними ефектами!

 

 

Arturia AudioFuse Studio

AudioFuse Studio — це досконалий настільний аудіоінтерфейс, в якому поєднуються 4 попередніх підсилювачі світового класу, неймовірні можливості підключення та безліч розумних конструктивних особливостей. Перспективні інвестиції в Вашу музику, які дозволять Вам чути, записувати та мікшувати з ясністю і якістю, яких Ви ніколи не чули раніше. Незалежно від ситуації в студії, AudioFuse Studio — це рішення.

 

 

Інструментарій, на який Ви заслуговуєте

Коли розклад заповнюється сесіями запису і клієнти потребують Ваші послуги, Вам потрібно обладнання, якому Ви зможете довіряти. AudioFuse Studio відноситься саме до таких. Чудові преампи, висока продуктивність, низька затримка, десятки корисних функцій «про всяк випадок», наприклад вбудований фонопідсилювач для вінілових програвачів, потокова передача по Bluetooth на монітори або прямо в аудіоредактор. Також модель обладнана цілим парком різних підключень: тут є і порт USB-C, і ADAT, і MIDI й навіть підтримка досить рідкісного Word Clock. Надійна збірка та зручний чохол захистять техніку від пилу і подряпин.

Якість, яка надихає на творчість

Динамічний діапазон перетворювачів AudioFuse Studio складає 119 дБ, а максимальна частота дискретизації — 192 кГц. За якість підключення відповідальні 4 легендарних попередніх підсилювачі Discrete Pro — завдяки їм інтерфейс розкриє всі нюанси Ваших записів. Наднизький еквівалентний вхідний шум дозволяє вловлювати навіть найдрібніші деталі, в той час як величезне вхідне посилення в 72 дБ надає Вам достатній рівень для налаштування навіть самого тихого стрічкового мікрофона. Звук передається максимально точно, адже AudioFuse Studio відрізняється практично ідеально плоскою частотною характеристикою.

Кількість і якість інтерфейсів у AudioFuse Studio вражає! Комбіновані входи доступні в режимах Inst/Line/Mic, плюс доступні функції інвертування фази та подачі фантомного живлення. Крім того, AudioFuse Studio обладнаний 2 роз'ємами Phono/Line, 4 Insert-входами, L/R роз'ємами AUX OUT. Для виводу, посилу та обробки сигналу передбачені 4 виходи TRS, 8 цифрових ADAT входів/виходів, один S/PDIF вхід/вихід, MIDI IN/OUT та 3 USB-порти. AudioFuse Studio збирає все в одному місці завдяки вишуканому робочому простору, виконаному за принципом «одна кнопка — одна функція», так що Ви можете сконцентруватися на найголовнішому — Вашій музиці.

Удосконалений підхід до створення музики

Набридло використовувати студійне обладнання, яке відволікає Вас від творчого шляху? Ми теж з цим стикалися, тому і вирішили створити AudioFuse Studio. Інтерфейс має на борту приймач Bluetooth з просунутим кодеком, тому Ви можете під`єднати його до телефону і транслювати музику на свої студійні монітори! Нехай Ваша команда легко ділиться своїми ідеями для треків прямо на льоту! Зазвичай використання Bluetooth для потокової передачі аудіо позначається на якості, але AudioFuse Studio в цьому плані є унікальною звуковою картою. Інженери Arturia інтегрували кращі на ринку кодеки AAC та aptX, тому Вам не потрібно жертвувати якістю заради зручності.

 

 

Arturia Audiofuse

AudioFuse – революційний аудіоінтерфейс, який встановлює нові стандарти якості роботи зі звуком. Насолоджуйтеся чудовим звучанням топових студійних консолей, завдяки невеликій, ретельно зібраній коробочці. Ознайомтеся з великими можливостями комутації AudioFuse: він підтримує всі основні стандарти підключень. Візьміть керування звуком у свої руки і отримайте доступ до аудіопотоків за допомогою добре продуманого інтерфейсу. Це AudioFuse. Ви у команді. Ви вільні.

Де б Ви не працювали – вдома чи в дорозі – ми знаємо: Ви хотіли б отримати ту якість звуку, яку надають професійні студії. AudioFuse зібраний на основі повністю симетричного аудіокола. Кожен елемент був ретельно розроблений з метою досягнення неперевершеної чистоти звуку. Два мікрофонних передпідсилювачі DiscretePRO® об`єднали в собі сильні сторони вінтажних консолей минулого з сучасними технологіями, що в результаті дозволило отримати конструкцію, яка має неперевершену якість звучання.

Останнє покоління аналогово-цифрових перетворювачів забезпечує бездоганну якість звуку, що виділяється своєю дивовижною прозорістю. У поєднанні з передовою системою генерації звукових частот, AudioFuse гарантує стабільну і надзвичайно точну роботу. Так, Arturia дуже серйозно підходять до питання якості звучання.

І є у нас ще одна гарна новина: Arturia Audiofuse чекає саме на Вас! На нашому сайті її можна придбати «в один клік», тож поспішайте!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: