Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про семінари, форуми, майстер-класи, презентації, тренінги, конкурси й вебінари

dLive Workshop

 

 
2 листопада 2021 року о 10:30 запрошуємо вас відвідати потужний БЕЗКОШТОВНИЙ тренінг dLive Workshop від офіційного представника Allen & Heath – компанії РеалМюзік

 

Що об`єднує Serduchka&Band та Billie Eilish? Друга Ріка та Lara Fabian? KARNA та Bullet For My Valentine?

Відкриємо секрет – звукорежисери всіх цих артистів давно працюють на мікшерних системах dLive від відомого британського виробника Allen & Heath. Перейти на dLive дуже просто та легко, адже це дуже інтуїтивна система з неймовірними можливостями та звучанням.

Детальніше...

Львівська прем`єра d&b audiotechnik KSL

 

 Львівська прем`єра d&b audiotechnik KSL

 

26-28 липня 2021 року відбулася закрита презентація, присвячена першому в Україні (і третьому в Східній Європі) комплекту унікального сучасного кардіоїдного лінійного масиву KSL з SL-сабами від одного зі світових лідерів у розробці й виробництві професійної акустики – d&b audiotechnik.

Детальніше...

Форум Big money & MAG WASP

 

 Форум Big money & MAG WASP

 

13 бізнес-спікерів, 2000 учасників і реальні кейси від найбільших підприємців – це все про форум BIG Money, що відбувся 22 травня у Києві. Головна мета форуму – допомогти підприємцям у розвитку успішного бізнесу в Україні. Гості отримали корисні інсайти, брали участь у живих обговореннях та надихнулися досвідом лідерів.

Детальніше...

Семінар для звукорежисерів у Чорноморську: мікшерні пульти Soundcraft Ui 24r (відеозапис трансляції)

 

 Огляд та практичне застосування мікшерного пульта Soundcraft Ui24r

 

25-26 червня в Чорноморську відбувся семінар для звукорежисерів, в рамках якого Владислав Коломієць провів практичну лекцію. Основну частину лекції складав огляд та практичне застосування мікшерного пульта Soundcraft Ui24r.

Детальніше...

Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від «Комори»

 

 Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від «Комори»

 

12 квітня «Комора» провела вебінар для звуко- та світлорежисерів церков під назвою «Обладнання та рішення для онлайн-трансляцій богослужінь». Вебінар підготував та провів Сергій Шевчук, інженер по звуку та світлу компанії «Комора».

Детальніше...

3 вебінари для інсталяторів + 1 для звукорежисерів від Harman Professional

 

 Harman Professional анонсував черговий випуск цікавих вебінарів для звукорежисерів та інсталяторів

 

Harman Professional анонсував черговий випуск цікавих вебінарів для звукорежисерів та інсталяторів. Записи вебінарів ви можете переглянути тут. Вебінари проводяться англійською мовою, час вказано за Києвом.

Детальніше...

Розклад онлайн подій від брендів РеалМюзік на віртуальному NAMM Show 2021

 

 

Цього року тиждень «Believe in Music» від NAMM Show 2021 проходить віртуально онлайн, але добра новина полягає в тому, що ця подія вперше відкрита для широкого загалу і є безкоштовною для відвідування. Реєструйтесь прямо зараз!

Детальніше...

Мікшерні системи DiGiCo S серії з Олегом Шевченко!

 

 

На хвилі позитивних відгуків після минулого вебінару компанія «РеалМюзік» вирішила запросити Олега Шевченко ще раз! Адже Олег також є одним з активних користувачів мікшерних систем DiGiCo S серії, про які компанія і поговорить цього разу.

Детальніше...

Вебінар від Neutrik Broadcast Solutions

 

 

Компанія «РеалМюзік» запрошує професіоналів індустрії, бродкаст інтеграторів, інженерів та представників медіакомпаній на вебінар Neutrik Broadcast Solutions!

Вебінар проводитиметься виключно для українських спеціалістів і відбудеться у вівторок 15 грудня, початок о 16:00.

Детальніше...

5 нових вебінарів від Harman Pro: інсталяційна акустика, еволюція нічних клубів та все про роз’єми RJ45

[5 листопада – 15 грудня 2020]

 

 

Пропонуємо вам добірку цікавих вебінарів для всіх, хто працює у сфері професійного звуку та світла. Вебінари проводять фахівці Harman Professional англійською мовою.

Детальніше...

Презентація новинки від d&b audiotechnik

 

 

У Києві пройшла презентація новинки від d&b audiotechnik – адаптивного масиву А-серії.

Після довгої та вимушеної карантинної перерви, компанія Лайтек зібрала першу гучну тусовку, присвячену презентації новинки від d&b audiotechnik – адаптивним масивам А-серії.

Детальніше...

Відкриття тренінг-центру L-Acoustics в Україні!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний представник та дистриб’ютор L-Acoustics в Україні та Молдові, з радістю повідомляє про відкриття авторизованого тренінг-центру L-Acoustics в Києві!

 

Це буде перший навчальний центр такого рівня в нашій країні, і він матиме всі повноваження для сертифікації спеціалістів проаудіо локально, в повністю автономному режимі. Переваги очевидні – це більш лояльна, адаптована під реалії нашого ринку, вартість участі в тренінгах, вища оперативність та швидкість навчального процесу, а також формування професійної спільноти фахівців. Наразі в світі існує лише кілька авторизованих дистриб’юторських тренінг-центрів L-Acoustics, і тільки два з них – на пострадянському просторі. Для отримання цього статусу ми доклали багато зусиль, і наразі ми маємо повне право проводити абсолютно таку ж сертифікацію, як і компанія L-Acoustics.

Детальніше...