Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Про семінари, майстер-класи, презентації, тренінги, конкурси й вебінари

Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від «Комори»

 

 Онлайн-трансляції для церков: обладнання та рішення. Запис вебінару від «Комори»

 

12 квітня «Комора» провела вебінар для звуко- та світлорежисерів церков під назвою «Обладнання та рішення для онлайн-трансляцій богослужінь». Вебінар підготував та провів Сергій Шевчук, інженер по звуку та світлу компанії «Комора».

Детальніше...

3 вебінари для інсталяторів + 1 для звукорежисерів від Harman Professional

 

 Harman Professional анонсував черговий випуск цікавих вебінарів для звукорежисерів та інсталяторів

 

Harman Professional анонсував черговий випуск цікавих вебінарів для звукорежисерів та інсталяторів. Записи вебінарів ви можете переглянути тут. Вебінари проводяться англійською мовою, час вказано за Києвом.

Детальніше...

Розклад онлайн подій від брендів РеалМюзік на віртуальному NAMM Show 2021

 

 

Цього року тиждень «Believe in Music» від NAMM Show 2021 проходить віртуально онлайн, але добра новина полягає в тому, що ця подія вперше відкрита для широкого загалу і є безкоштовною для відвідування. Реєструйтесь прямо зараз!

Детальніше...

Мікшерні системи DiGiCo S серії з Олегом Шевченко!

 

 

На хвилі позитивних відгуків після минулого вебінару компанія «РеалМюзік» вирішила запросити Олега Шевченко ще раз! Адже Олег також є одним з активних користувачів мікшерних систем DiGiCo S серії, про які компанія і поговорить цього разу.

Детальніше...

Вебінар від Neutrik Broadcast Solutions

 

 

Компанія «РеалМюзік» запрошує професіоналів індустрії, бродкаст інтеграторів, інженерів та представників медіакомпаній на вебінар Neutrik Broadcast Solutions!

Вебінар проводитиметься виключно для українських спеціалістів і відбудеться у вівторок 15 грудня, початок о 16:00.

Детальніше...

5 нових вебінарів від Harman Pro: інсталяційна акустика, еволюція нічних клубів та все про роз’єми RJ45

[5 листопада – 15 грудня 2020]

 

 

Пропонуємо вам добірку цікавих вебінарів для всіх, хто працює у сфері професійного звуку та світла. Вебінари проводять фахівці Harman Professional англійською мовою.

Детальніше...

Презентація новинки від d&b audiotechnik

 

 

У Києві пройшла презентація новинки від d&b audiotechnik – адаптивного масиву А-серії.

Після довгої та вимушеної карантинної перерви, компанія Лайтек зібрала першу гучну тусовку, присвячену презентації новинки від d&b audiotechnik – адаптивним масивам А-серії.

Детальніше...

Відкриття тренінг-центру L-Acoustics в Україні!

 

 

Компанія РеалМюзік, ексклюзивний представник та дистриб’ютор L-Acoustics в Україні та Молдові, з радістю повідомляє про відкриття авторизованого тренінг-центру L-Acoustics в Києві!

 

Це буде перший навчальний центр такого рівня в нашій країні, і він матиме всі повноваження для сертифікації спеціалістів проаудіо локально, в повністю автономному режимі. Переваги очевидні – це більш лояльна, адаптована під реалії нашого ринку, вартість участі в тренінгах, вища оперативність та швидкість навчального процесу, а також формування професійної спільноти фахівців. Наразі в світі існує лише кілька авторизованих дистриб’юторських тренінг-центрів L-Acoustics, і тільки два з них – на пострадянському просторі. Для отримання цього статусу ми доклали багато зусиль, і наразі ми маємо повне право проводити абсолютно таку ж сертифікацію, як і компанія L-Acoustics.

Детальніше...

Zoom LiveTrak Sessions!

 

 

26-го серпня, о 19:00, в магазині РеалМюзік за адресою м.Київ, вул. Хорива, 25, відбудеться майстер-клас з використання гібридного цифрового мікшеру Zoom серії LiveTrak.

Детальніше...