Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

PE-88 нове цифрове піано від Artesia

 

 

 

Компанія Artesia презентувала новинку – цифрове піано PE-88, відмінний інструмент для початку навчання грі на клавішному інструменті.

Artesia обладнана напівзваженою клавіатурою з 88 клавішами, чутливою до швидкості натискання, яка подарує відчуття акустичного фортепіано на кінчиках Ваших пальців. Вдосконалений дизайн забезпечує динамічний відгук і плавне відтворення. Також можна змінити чутливість клавіш, щоб грати більш комфортно з м`яким або більш жорстким дотиком.

У Artesia PE-88 вбудовано більше 130 звуків і тонів, щоб Ви не мали справи із відсутністю вибору при створенні музики! Вибирайте зі звуків, починаючи від класичного стерео рояля і закінчуючи різними органами, синтезаторами і струнними. Потрібен перкусійний акомпанемент? PE-88 допоможе Вам. Мідні інструменти? Ви отримаєте і їх. Дайте волю своїй творчості з усіма звуками, включеними в цей портативний аранжувальник! 10 демонстраційних пісень + 376 навчальних.

 

 

Порти USB і MIDI дозволяють підключати це піано до ноутбуків, планшетів, смартфонів та інших сумісних пристроїв, які пропонують приголомшливі можливості для додавання додаткових голосів інструментів, багатотрекових записів, фантастичних навчальних програм та багато чого іншого. Педаль сустейн в комплекті. Музичні можливості безмежні! А також компактний розмір 1270 х 180 х 270 мм та вага 9 кг.

Artesia PE-88 представлено в чорному та білому варіанті.

Artesia PE-88 вже доступні для замовлення! Поспішайте!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook