Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Новинки від Maximum Acoustics ACTIVE.15 і ACTIVE.15MH

 

 

Відомий бренд Maximum Acoustics представив нові портативні акустичні системи ACTIVE.15 і ACTIVE.15MH, що прийшли на заміну S.15BLU. Незрівнянна якість звуку, продуманий дизайн, розширені можливості підключення – ці та інші переваги Ви отримаєте разом із шаленими новинками.

Бренд Maximum Acoustics було засновано 2006-го року в Україні. Раніше виробничі потужності розташовувались також в Україні, а згодом, задля збільшення обсягів, їх було перенесено до Китаю. Окрім цього, компанія почала співпрацювати над створенням продукції разом із конструкторським бюро в США. Початковими продуктами були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, мегафони, а ще – стійки, кабелі та аксесуари до музичних інструментів.

ACTIVE.15 і ACTIVE.15MH:
спільні та відмінні особливості

ACTIVE.15 і ACTIVE.15MH – це портативні 2-смугові активні акустичні системи. ACTIVE.15MH виконана на базі ACTIVE.15, що у свою чергу прийшла на заміну S.15BLU. Особливістю цієї модифікації є наявність двох радіомікрофонів в комплекті та вбудованого ресивера. Причому, для зручності, один з мікрофонів виконаний в традиційному «ручному» форматі, а другий – у формфакторі гарнітури, що значно розширює можливі сценарії використання акустичної системи.

 

 

Мультимедійні можливості

Вбудований MP3-плеєр здатний відтворювати музику з SD карт та Flash-накопичувачів, а також дозволяє підключати сторонні пристрої за допомогою технології Bluetooth. Він має інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування на задній панелі, а також дисплей, на якому зображається основна інформація. Крім того, в комплекті також є пульт для дистанційного керування відтворенням.

Незрівнянна якість звуку

Акустична система обладнана абсолютно іншим підсилювачем АВ-класу з номінальною потужністю 200 Вт. Новий, більш потужний основний 15`` динамік з котушкою 2`` та магнітом в 40 унцій в парі з 1`` титановим ВЧ-компресійним драйвером виводять звучання акустичної системи на якісно новий рівень.

 

 

Розширені можливості підключення

Тепер на задній панелі розташовані мікрофонний вхід (XLR + TRC 6,3 мм), лінійний вхід (XLR + L\R RCA), окремий AUX-стереовхід, а також лінійний вихід (XLR) та Speaker OUT для підключення ще однієї пасивної акустичної системи.

Абсолютний контроль над мікшером

Секція мікшера має 2-смуговий еквалайзер з регулятором загальної гучності та окремі регулятори гучності для мікрофона, лінійного входу і MP3-плеєра.

Продуманий дизайн

Новинка отримала новий ергономічний дизайн зі ручками та парою коліщаток для зручного транспортування. Корпус ACTIVE.15MH виконаний з легкого ABS-пластика.

Характеристики нових пристроїв

 

  ACTIVE.15 ACTIVE.15MH
  15`` акустична система 15`` акустична система
Система 2-х канальна широкосмугова 2-х канальна широкосмугова
Низькочастотний динамік 2``, 40 унцій 2``, 40 унцій
Драйвер 1`` титановий ВЧ-компресіний 1`` титановий ВЧ-компресіний
Потужність RMS 200 Вт 200 Вт
Імпеданс 8 Ом 8 Ом
Частотний діапазон 46 Гц – 20 кГц 46 Гц – 20 кГц

 

 

 

Плануєте акустичне рішення для торгового центру, ресторану чи кафе? Замислюєтеся над відкриттям власного караоке-бару або взагалі хочете організувати фестиваль просто неба? Вам завжди стане у пригоді Maximum Acoustics. Український бренд успішно зарекомендував себе на ринку, обравши за основний напрямок діяльності виробництво активних і пасивних акустичних систем, мікрофонів та іншого звукового і супутнього обладнання. Якщо Ви – ведучий святкових заходів і потребуєте для роботи мобільну акустичну систему, обирайте серед ACTIVE.15 і ACTIVE.15MH.

 

 

 

Завдяки своїм унікальним характеристикам ці новинки від Maximum Acoustics стануть Вашим ідеальним варіантом!

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: