Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Нова версія відомого контролера Arturia: MiniLab MkII Inverted

 

 

Французька компанія Arturia випустила MIDI-контролер MiniLab MkII Inverted який тепер доступний в чорному кольорі. Не «в основному чорний». Не «чорний з білими бітами». Чорний. Навіть клавіші.

Arturia MiniLab MkII Inverted – це високоякісний багатофункціональний контролер у новому чорному кольорі, навіть клавіші. Це дає прямий доступ до всіх звуків у Вашій віртуальній студії. Ця лімітована модель приверне увагу музикантів, які розуміються на стилі.

Свіжий підхід

Ідеальний MIDI-контролер Arturia розміром з пінту тільки що перебудувався! Ця перевернута колірна схема знімає капелюх перед першопрохідцями, які змінили звучання і кинули виклик зовнішнім виглядам популярної музики. MiniLab MkII Inverted допоможе Вам розкрити свій творчий потенціал. Незважаючи на свої розміри, це високоякісний, багатофункціональний контролер, що дає Вам практичний доступ до всіх звуків у Вашій віртуальної студії.

 

 

По функціоналу новинка не відрізняється від оригінальної моделі MiniLab, однак має оновлений дизайн кольору і ще більш компактний корпус. Кожен компонент контролера був поліпшений, від клавіатури до регуляторів.

Ще однією важливою відмінністю версії Arturia MiniLab MkII Inverted – є розширений набір прикладеного софта, який включає програму Ableton Live Lite і віртуальні інструменти Analog Lab Lite і UVI Grand Piano Model D.

Незвичайний

Ви не пишете звичайну музику, так навіщо погоджуватися на звичайний контролер? Arturia створили унікальну, дуже обмежену альтернативу своєму популярному контролеру MiniLab MkII, і ми думаємо, що він Вам сподобається. Якщо Вам потрібен портативний, потужний контролер або секвенсор з таким унікальним зовнішнім виглядом, як Ваша музика, це Ваш шанс.

При конструюванні були враховані переваги гастролюючих музикантів – прилад отримав тонкий компактний корпус, який робить його ідеальним не тільки для перевезення на концерти, а й для творчості в дорозі. Завдяки міцній надійній конструкції, відроджений MiniLab стане вірним супутником на гастролях.

Особливості нової версії моделі MiniLab MkII

 • Тонка чутлива клавіатура з 25 клавішами.
 • 2 банки по 8 високоякісних сенсорних педів, чутливих до швидкості і натискання, з підсвічуванням RGB.
 • 16 поворотних енкодерів (2 з них клікабельні).
 • 2 ємнісних сенсорних датчика для зміни висоти тону і колеса модуляції.
 • 8 призначених для користувача пресетів.
 • Вхід для педалі сустейн.
 • Кнопки октави вгору і октави вниз для повного діапазону.
 • Живлення від USB.
 • Сумісність з USB/MIDI без драйверів.
 • Сумісність з Mac чи PC.
 • Слот безпеки Kensington.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: