Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Alfabeto – новий бренд в сім'ї акустичних гітар Музикант.укр

 

 

У каталозі магазина «Музикант» – дуже цікаве поповнення. Представляємо акустичні гітари Alfabeto – молодого бренду в родині Музикант.укр. Професійному світу музики – цю компанію ще належить дізнатися, але ми точно впевнені, все нове, краще старого.

Бренд Alfabeto – заснований в 2019 році в Україні. Розробка продукції проводиться в Італії, а виробничі потужності розташовані в Китаї. Бренд належить до «середнього» цінового сегменту. Першими продуктами компанії стали укулеле, класичні, акустичні та електроакустичні гітари, проте з часом планується, що асортимент значно розшириться: наприклад, додадуться цифрові піаніно. Засновник і ексклюзивний дистриб`ютор бренда Alfabeto в Україні – компанія Allegro Music.

Для початківців, які шукають акустичну гітару, є 2 варіанти від Alfabeto: гітара дредноут і гітара аудіторіум. Дредноут – вид акустичних гітар, що відрізняються збільшеним корпусом характерної «прямокутної» форми та звуженим грифом у порівнянні із класичною гітарою. Великий корпус дає підвищену гучність гітари і переважання низьких частот в тембрі. Аудіторіум – зовні схожий зі своїм попередником Дредноут, але це тільки на перший погляд: талія деки значно більш витончена, що надає зовнішньому вигляду плавність і гнучкість.

Порада від «Музикант.укр»

Шукаєте інструмент, в якому є все, що дійсно важливо? В такому випадку, гітара Alfabeto – це саме те, що Вам потрібно. Тембр Alfabeto приємно здивує вимогливих гітарних гурманів, а стриманий зовнішній вигляд та спокуслива ціна не залишать байдужими тих, хто планує придбати собі акустичну гітару.

 

Гітарний каталог Музикант.укр поповнився новими моделями акустичних гітар бренду Alfabeto. Наразі представлено 2 серії гітар: серія SOLID та серія WL. Пропонуємо розібратись по-черзі.

Серія SOLID

 

 

Alfabeto SOLID WMS41 NT

 

 

Alfabeto SOLID WMS41 ST

 

 

Alfabeto SOLID AMS40 NT

 

 

Alfabeto SOLID AMS40 ST

 

Серія SOLID має відмінний звук і простий зовнішній вигляд, масивну деку і окантовку з ABS пластика, цей інструмент стане відмінним компаньйоном як для музикантів-початківців, так і досвідчених гітаристів. Дана серія гітар має дві форми корпусу: дредноут (WMS41) та аудіторіум (AMS40), та є ідеальним інструментом для початківців і любителів, які не хочуть витрачати надто багато грошей на інструмент, але шукають щось прекрасне.

Окремо, кожен з корпусів має два різних покриття: глянцеве (WMS41 NT/AMS40 NT) та атласне (WMS41 ST/AMS40 ST).

Верхня дека всіх 4 моделей виготовлена з масиву ялини, а обичайки і нижня дека – з червоного дерева. Нижній поріжок з ABS-пластику. Гриф з червоного дерева з палісандром, та з накладкою з палісандра. Гітари мають сталеві струни та укомплектовані чохлом. Все це – гарантує Вам роки стабільної гри.

Серія WL

 

 

Alfabeto WL41 BK

 

 

Alfabeto WL41 NT

 

 

Alfabeto WL41 ST

 

Серія WL41 згрупована під категорію гітар форми Дредноут та є ідеальним інструментом для початківців і любителів, які не хочуть витрачати надто багато грошей на інструмент, але шукають щось прекрасне. Верхня дека виготовлена з масиву липи, обичайки і нижня дека – з липи. Нижній поріжок з ABS пластику. Гриф з дерева Катальпа з анкерним стержнем, та з накладкою з масиву деревини. Гітара має сталеві струни та укомплектована чохлом. Все це – гарантує Вам роки стабільної роботи.

Серія представлена трьома моделями: моделями з глянцевим покриттям в чорному (WL41 BK) та натуральному (WL41 NT) кольорах, а також в натуральному кольорі з атласним покриттям (WL41 ST).

Порада від «Музикант.укр»

Інколи, найкраще, що Ви можете зробити з гітарою – просто розглядати її. Але це не про гітари Alfabeto. Ці гітари призначені лише для гри і насолоди від цього.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: