Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Нове надходження Lag: серія T70 поповнилась новими моделями

 

 

У каталозі магазина «Музикант» – нове поповнення гітар. Представляємо акустичні та електроакустичні гітари Lag – французького бренду High End гітар. Гітари Lag – це унікальний синтез традицій гітарної майстерності і новаторського дизайну.

Більшість гітар, створюваних Lag, – суцільнокорпусні, виготовлені на індивідуальне замовлення. Модельний ряд бренда представляє синтез найкращих традицій, напрацювань і досягнень гітарних майстрів. Велике значення в компанії надається розробці лекал, дизайну нових моделей. Lag Guitars – гітари, що десятиліттями зберігають неповторне звучання. Гітари Lag асоціюють із якістю, унікальністю та довговічністю. Мішель Лаг-Шаваррья особисто прослуховує кожну нову модель перед її серійним виробництвом.

Крім виняткової естетики французької майстерності, яка характеризує серію Tramontane, T70 являє себе в світі акустичних гітар початкового рівня з твердим ялиновим верхом, багатим і глибоким за звучанням. Якість звуку в поєднанні зі зручністю гри, необхідним для новачка, роблять цю серію найкращою на даний час.

 

 

Lag Tramontane T70A-BRB

 

 

Lag Tramontane T70ACE-BRB

 

 

 

Lag Tramontane T70DCE-BRB

 

Нові моделі серії T70 представлені в категорії акустичних та електроакустичних гітар та є ідеальними інструментами як для початківців і любителів, так й для професіоналів. Електроакустична модель T70 представлена у двох корпусах: аудіторіум та дредноут. Всі новинки мають кольорове оформлення – Brown Burst.

Верхня дека всіх представлених гітар виготовлена з масиву Ялини ситхінської (T70A) або Ялини канадської (T70D), обичайки і нижня дека – з сапелє. Нижній поріжок з чорного графіту. Гриф з тропічної Хайї з подвійним анкерним стержнем, та з накладкою з коричневої деревини. Гітари укомплектовані струнами D`Addario EXP. Окремо, гітари T70ACE та T70DCE обладнані звукознімачем з 3-смуговим еквалайзером та тюнером. Все це – гарантує Вам роки стабільної роботи.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: