Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Новинка від Maximum Acoustics – MOBI.150

 

 

Maximum Acoustics представив нову портативну 2-х смугову активну акустичну систему, яка прийшла на заміну Mobi.15 – удосконалену та найлегшу Mobi.150! Інженери компанії приділили особливу увагу якості, а також домоглися значних удосконалень, пов'язаних з посиленням потужності. Система має високоякісне звучання, підходить для використання на виставках, презентаціях, показах мод, святах та урочистостях, весіллях, виїзних репетицій чи невеличких концертів, та інших заходах. Приставка Mobi – означає мобільність! Система повністю самодостатня в сенсі функціоналу і дуже зручна для транспортування.

Як і попередні моделі з лінійки Mobi, ця модель оснащена двома ручними бездротовими мікрофонами та вбудованим ресивером, і, звісно ж, містким акумулятором для автономної роботи до 4,5 годин. Незрівнянна якість звуку, мобільність, розширені можливості підключення – ці та не тільки переваги Ви отримаєте, придбавши акустичну систему Mobi.150.

 

 

Мультимедійні можливості

Вбудований MP3-плеєр здатний відтворювати музику з SD карт та Flash-накопичувачів, а також дозволяє підключати сторонні пристрої за допомогою технології Bluetooth. Він має інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування на задній панелі, а також дисплей, на якому зображається основна інформація. Крім того, в комплекті також є пульт для дистанційного керування.

Незрівнянна якість звуку

Акустична система обладнана абсолютно іншим підсилювачем АВ-класу з номінальною потужністю 150 Вт. Новий, більш потужний основний 15`` динамік з подвійною котушкою 1,5`` та магнітом в 40 унцій в парі з 1`` титановим ВЧ-компресійним драйвером виводять звучання акустичної системи на якісно новий рівень.

 

 

Розширенні можливості підключення

Задня панель була повністю перероблена та суттєво розширила можливості підключення. Тепер тут розташовані мікрофонний вхід (XLR + TRC 6,3 мм), лінійний вхід (XLR + L\R RCA), а також окремий AUX-стерео вхід.

Абсолютний контроль над звуком

Секція мікшера має 2-смуговий еквалайзер з регулятором загальної гучності та окремими регуляторами гучності для лінійного входу, дротового мікрофона і двох радіомікрофонів, а також ефектом «Echo». Крім того, тепер система оснащена функцією «Mic priority», яка дозволяє при потребі увімкнути пріоритет мікрофонного сигналу над музикою, що відтворюється.

Характеристики

  • Система: активна, з акумулятором.
  • Низькочастотний динамік: 1,5", 40 унцій.
  • Драйвер: 1" титановий ВЧ-компресіний.
  • Потужність: RMS 150 Вт.
  • Імпеданс: 4 Ом.
  • Частотний діапазон: 46 Гц – 20 кГц.

 

Бренд Maximum Acoustics було засновано 2006-го року в Україні. Раніше виробничі потужності розташовувались також в Україні, а згодом, задля збільшення обсягів, їх було перенесено до Китаю. Окрім цього, компанія почала співпрацювати над створенням продукції разом із конструкторським бюро в США.

Початковими продуктами були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, мегафони, а ще – стійки, кабелі та аксесуари до музичних інструментів.

Український бренд успішно зарекомендував себе на ринку, обравши за основний напрямок діяльності виробництво активних і пасивних акустичних систем, мікрофонів та іншого звукового і супровідного обладнання. Maximum Acoustics завжди стане Вам у пригоді, а вдосконалена Mobi.150 заслужено отримує титул Вашого найкращого акустичного рішення.

 

Інформацію надала компанія «Алегро-Мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: