Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Алегро-мюзік»

Новинка від Maximum Acoustics – CLUBARRAY.350

 

 

Відомий бренд Maximum Acoustics випустив потужну 2-х смугову активну акустичну систему CLUBARRAY.350. Інженери компанії приділили особливу увагу якості, а також домоглися значних удосконалень, пов'язаних з посиленням потужності. Крім того, нові акустичні системи отримали новий функціонал, який значно розширює можливості їх використання.

Бренд Maximum Acoustics було засновано 2006-го року в Україні. Раніше виробничі потужності розташовувались також в Україні, а згодом, задля збільшення обсягів, їх було перенесено до Китаю. Окрім цього, компанія почала співпрацювати над створенням продукції разом із конструкторським бюро в США.

Початковими продуктами були процесори та педалі ефектів, проте з часом асортимент значно розширився: додалися активні та пасивні акустичні системи і сабвуфери, мікшерні пульти, мегафони, а ще – стійки, кабелі та аксесуари до музичних інструментів.

Clubarray.350 оснащена MP3-плеєром плеєром з підтримкою Bluetooth®, здатним відтворювати музику з SD карт та Flash-накопичувачів, а також вбудованим DSP, що значно розширює можливості налаштування звуку. Плеєр має інтуїтивно зрозуміле кнопкове керування на задній панелі, а також дисплей, на якому відображається основна інформація.

Незрівнянна якість звуку

Акустична система обладнана потужним підсилювачем D-класу з номінальною потужністю 250 + 100 Вт. Сабвуфер оснащений 10`` динаміком з котушкою 2`` та магнітом в 40 унцій. Сателіт розташований у корпусі в вигляді колони, в якій встановлені чотири 3`` високочастотних драйвери.

 

 

Широкі можливості підключення

На панелі мікшера розташовані два мікрофонних входи (TRC 6,3 мм), комбінований лінійний вхід (XLR/TRC + L/RRCA), окремий стерео вхід AUX, а також лінійний вихід (XLR). Крім того, Clubarray.350 здатна відтворювати звук із зовнішніх пристроїв за допомогою технології Bluetooth.

Абсолютний контроль над звуком

Секція мікшера має 2-смуговий еквалайзер з регулятором загальної гучності та окремі регулятори гучності для обох мікрофонів і лінійного входу. Регулятор гучності MP3-плеєра також виконує функцію контролю DSP.

 

 

Maximum Acoustics Clubarray.350 – це ідеально збалансована концертна акустична система, яка з легкістю «розкачає» диско майданчик чи клуб. Її компактна конструкція ідеально підходить для невеликих сцен в пабах, караоке-залах та ресторанах, а стильне LED-підсвічування перетворить будь-яку вечірку чи концерт на справжнє шоу.

 

 

Інформацію надала компанія «Алегро-мюзік (Музикант.укр)»

 

 

«Алегро-мюзік» у соціальних мережах: