Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Лайтек»

Pioneer DJ DDJ-200 – простий і зручний контролер початкового рівня

 

 

Pioneer DJ DDJ-200 – бюджетний інтелектуальний DJ контролер, призначений для новачків і любителів. Легкий і компактний, з професійної розкладкою органів управління, він допоможе Вам навчитися міксувати треки і при бажанні перетворити діджеїнг з хобі у щось більше.

 

 

Ви можете зробити переворот у своєму житті, почавши міксувати музичні треки для друзів на вечірках. Відтворюйте треки зі смартфона або комп`ютера, в тому числі через Bluetooth, використовуючи діджейські програми та додатки, включаючи спеціальний безкоштовний додаток WeDJ для iPhone, а також djay і edjing Mix. Залежно від пристрою і програми, яку ви використовуєте, ви можете міксувати музику, збережену в iTunes або бібліотеці rekordbox, або в потоковому режимі з Beatport LINK, Deezer, Spotify Premium і SoundCloud Go +.

 

 

Можна вдосконалювати свої навички мікшування за допомогою функції спливаючих підказок (Pop-Hint,) в WeDJ для iPhone. Вони допоможуть дізнатися більше про обладнання та його технічні можливості, отримати уявлення про діджейску термінологію. Виробник додав Transition FX, щоб допомогти вам підбирати фрази і легко переходити між композиціями. Функція Phrase Sync аналізує і синхронізує позиції 2 треків. В результаті перехід між мелодіями буде більш природнім. Якщо ви використовуєте WeDJ на iPhone разом з DDJ-200, то вам не доведеться платити за додаткові фішки, наприклад, ефекти.

 

Інформацію надала офіційний представник Pioneer DJ в Україні, компанія «Лайтек»

 

 

«Лайтек» у соціальних мережах:

 

 

 Поділитися у Facebook