Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Реал мюзік»

Мікшери Allen & Heath дають рок на фестивалі Furnace 2021

 

 Мікшери Allen & Heath дають рок на фестивалі Furnace 2021

 

Пара FOH консолей Allen & Heath dLive C1500
на Furnace Fest 2021 в Алабамі

 

Після 18-річної перерви знаменитий рок та метал фестиваль Furnace Fest в Алабамі у 2021 році гучно повернувся до шанувальників важкої музики. На трьох сценах фестивалю, який проходив на старому металургійному заводі Sloss Furnaces у Бірмінгемі, штат Алабама, виступили 90 гуртів, серед яких August Burns Red, ERRA, Fit for a King, Mayday Parade, Motionless in White і Underøath, які використовували консолі Allen & Heath на FOH.

За три дні фестивалю гуртами використовувались компактні консолі dLive C1500 та SQ-5. Суперкомпактний C1500 зі стандартною рековою шириною 19`` містить 12 фейдерів у шести шарах, аудіо входи на борту, мережевий порт аудіо та 12-дюймовий ємнісний сенсорний екран. А інноваційний користувацький інтерфейс Harmony забезпечує інтуїтивне, швидке та гнучке керування консоллю.

З повністю кастомізованою розкладкою 72-х канальних лінійок, 19-ма програмованими користувачем кнопками та чудовою видимістю при денному світлі консоль C1500 виконує всі покладені на неї задачі навіть на великому опен-ейр фестивалі. А мікшерний рек цифрової системи dLive має потужний процесор на новітній програмованій вентильній матриці 160X64 XCVI FPGA, забезпечуючи роботу складних алгоритмів вбудованих обробок.

А під час виступу Mayday Parade на FOH працював компактний рековий 19`` SQ-5. Цей мікшер має 48 вхідних каналів та 36 мікс-шин, працює на частоті 96 кГц та забезпечує чудове звучання та продуктивність в роботі.

«Я гастролюю з мікшерами dLive з 2017 року, і за цей час ця платформа виросла та значно розширила свій функціонал, – зазначає FOH інженер гуртів August Burns Red та ERRA Кріс Поллок. – З останнім оновленням V1.9 я вже використовую чимало нових функцій. Спектроаналізатор RTA чудово допомагає швидко визначати проблемні частоти, а Source Expander просто перевернув моє уявлення про живий звук на сцені, ефективно очищуючи сигнали з вокальних мікрофонів від сторонніх шумів. Але найбільше мене вразив шинний компресор. Він звучить так щільно і пронизливо, я просто у захваті від тієї неймовірної енергійності, яку він приносить у мої мікси. З нетерпінням чекаю, що ж такого цікавого ще придумають A&H!»

 

 Мікшери Allen & Heath дають рок на фестивалі Furnace 2021

 

Завдяки революційному двигуну FPGA XCVI 96 кГц від Allen & Heath,
SQ-5 відмінно працює в турах, в прокаті, в інсталяціях і навіть на фестивалях

 

Allen & Heath нещодавно анонсували новий софт dLive V1.9, найбільше оновлення прошивки в історії флагманської мікшерної системи dLive. В цьому безкоштовному оновленні враховано побажання концертних та студійних звукоінженерів, а також спеціалістів з інсталяції. В останній прошивці додано нові інструменти RTA і сонограми, нові моделі експандерів та компресорів DEEP, 12-смугові параметричні еквалайзери для мікс шин тощо.

«Найкращі мікси дня були зроблені, без сумніву, на компактних консолях Allen & Heath, без аутборду з плаґінами, адже всі обробки вже є на борту. Здавалося, що з порталів зняли ковдру, коли підключили мікшери SQ та dLive», – ділиться своїми враженнями Кевін Дуту, керівник відділу професійних користувачів сервісної компанії HWPco.

 

Джерело

 

Згадані в цій статті консолі Allen & Heath ви знайдете в каталозі РеалМюзік:

Консоль мікшерної системи dLive C1500 ►►

Цифрова мікшерна консоль SQ-5 ►►

Загальний каталог Allen & Heath ►►

 

Інформацію і світлини надала компанія «РеалМюзік»

 

 

«РеалМюзік» у соціальних мережах: