Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Компанія Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD

 

 Компанія Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD

 

Професійний комутатор V-160HD
для подієвих заходів гібридного формату з вісьмома входами HDMI і вісьмома входами SDI, портом USB-C
для потокового мовлення, підтримкою мікшування 40 каналів аудіо,
новими потужними функціями автоматизації та іншими опціями

 

Хамамацу, Японія, 15 червня 2021 року – підрозділ про- аудіо/відео компанії Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD, останнє поповнення серії V багатоканальних відеокомутаторів стандарту HD, перший з відеокомутаторів з вбудованими функціями потокової передачі даних.

Високий ступінь адаптації V-160HD до виробництва сучасної продукції гібридного типу дозволяє спілкуватися з аудиторією в режимі реального часу в форматі Full HD завдяки потужному арсеналу входів/виходів HDMI і SDI, а також підтримки паралельної потокової трансляції через будь-яку популярну веб-платформу через порт USB-C.

V-160HD має також процесором восьмирівневого відеоефектів, 40-канальним цифровим аудиомикшер, а також вбудованим контролером камери PTZ, додайте до цього систему управління сигналами нового покоління і інструментарій автоматизації для роботи наживо, здатні істотно полегшити вирішення складних завдань виробництва якісної продукції.

Відеокомутатор V-160HD, вирізняється компактністю, портативністю і простотою використання, органічно поєднуються надійність апаратного пристрою, винятково важлива для бездоганної роботи в форматі реального часу, з можливостями прямого потокової трансляції, які властиві для комп`ютерно-орієнтованих систем. У той час як робочі процеси програмного формату підходять для онлайн-заходів, V-160HD пропонує професійні функції, необхідні як для персональних, так і потокових веб-додатків живих гібридних заходів, а також можливість адаптувати інформаційне наповнення відповідно до складу конкретної аудиторії.

 

 Компанія Roland представляє потоковий відеокомутатор V-160HD

 

Різноманітність опцій комутації і потужний потенціал обробки в режимі реального часу зумовлюють успішне використання V-160HD для виробництва продукції практично будь-якого типу. Можна формувати мікс восьми джерел HDMI і восьми джерел SDI в форматі Full HD навіть в разі роботи з різними частотами кадрів і колірними просторами. А вбудовані схеми масштабування на чотирьох входах забезпечують простоту інтеграції з різними джерелами сигналу, такими як комп`ютери, планшети, смартфони, ігрові приставки та пристрої старого зразка формату 4:3. Семи в цілому виходів, три HDMI, три SDI і один USB-C, цілком достатньо для виведення програмного матеріалу на дисплей, допоміжні монітори, Многоекранний дисплеї продюсера, потокове ПО, пристрої запису і т.д.

Вдосконалений інструментарій V-160HD дозволяє за допомогою однієї дії виконувати відразу кілька функцій, і робиться це за допомогою всього одного натискання. Тридцять осередків пам`яті з пресетами і потужний движок управління композиційними ефектами забезпечують абсолютно плавне перемикання між сценами, а також точну синхронізацію переходу між усіма верствами ефектів на програмному виході. За допомогою 100 макросів можна створювати і запускати в один дотик відтворення списків подій зі складною структурою, включаючи перемикання, включення/вимикання DSK, виклик налаштувань мікшування аудіо, управління переміщенням камер PTZ і багато іншого.

У V-160HD вперше була реалізована інноваційна функція секвенсера, що дозволяє підвищити потенційні можливості використання макросів і пресетів. У секвенсер можна записати до 1000 кроків, і в кожному з них можуть використовуватися і пресети, і макроси. Упорядкуйте їх у потрібній послідовності в секвенсере і перемикайте в процесі ходу заходи, просто натискаючи на кнопку Next лицьовій панелі.

 

 

Середовищ інших в арсеналі ефектів V-160HD восьмирівневого композиції, що передбачають висновок як через програмний, так і допоміжний виходи. Завдяки чотирьом вікнам ефекту «картинка в картинці», ефектів заміщення, 16 статичним зображенням з підтримкою прозорою картинки PNG і інших функцій можна буде задовольнити будь-які запити ваших клієнтів.

У V-160HD використовується така ж технологія зв`язку, що і для веб-камери. Це дозволяє транслювати потокове відео різних заходів на аудиторію по всьому світу з частотою зміни кадрів 30/60 в форматі Full HD. Просто скоммутіруйте вихід USB-C з комп`ютером і запустіть потокову трансляцію на Zoom, Microsoft Teams, YouTube, Facebook Live або будь-який інший платформі, яка передбачає використання в якості джерела веб-камеру.

V-160HD комплектується 40-канальним цифровим аудиомикшер і підтримує обробку студійного класу, що дозволяє мікшувати сигнали всіх 16 відеовходів, порти USB-C, а також мікрофонів і джерел сигналів лінійного рівня, комутованих через два балансних комбо-роз`єму XLR і стереовхід RCA. Крім того, можна передавати в потоці музику і сигнали інших джерел з телефону або планшета по бездротовому зв`язку Bluetooth.

V-160HD забезпечує тісну інтеграцію з камерами PTZ (pan-tilt-zoom – панорама-нахил-масштабування) з вбудованою підтримкою камер Canon, JVC, Panasonic, Sony, PTZOptics, Avonic і VISCA-сумісних PTZ LAN. Одночасно можна працювати з 16 камерами PTZ різних марок.

Крім того, V-160HD пропонує зручні опції для виробництва відеопродукції, включаючи підсвітку Tally, дистанційний запуск пристроїв запису Atomos, порти RS-232 і GPIO, а також багато іншого. А завдяки безкоштовному керуючому ПО для macOS, Windows, і iPad користувачі можуть підвищити ефективність управління за рахунок використання великого графічного інтерфейсу комп`ютера або iPad.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: