Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

KLARK TEKNIK DM8500 мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP, Dante мережею

 

 KLARK TEKNIK DM8500 Мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP, Dante мережею

 

DM8500 –
мережевий цифровий аудіопроцесор для інсталяційних додатків із настроюваним DSP,
Dante мережею та акустичним придушенням ехо

 

Сучасні встановлені аудіододатки вимагають гнучкого цифрового аудіопроцесора зі зручними функціями, такими як DSP та параметри маршрутизації, що налаштовуються користувачем, кілька входів і виходів – і вбудована аудіо мережа.

Створений для використання в корпоративних середовищах, закладах готелів тощо, DM8500 забезпечує 128 каналів цифрової аудіомережи Dante для легкої інтеграції з іншим обладнанням. Універсальний DM8500 легко інтегрується з комп`ютерними системами конференц-зв`язку за допомогою вбудованого USB, а також може контролюватися зовнішніми пристроями за допомогою вбудованих портів Ethernet і RS232.

В основі DM8500 лежить вдосконалений цифровий аудіопроцесор, який має потужність і універсальність для роботи навіть з найскладнішими програмами. Створений на основі формату відкритої архітектури, системні інтегратори можуть легко налаштувати DM8500, щоб задовольнити вимоги будь-якого замовника – і створювати системи, які надзвичайно розширювані та практично готові до майбутнього.

 

 В основі DM8500 лежить вдосконалений цифровий аудіопроцесор

 

DSP

DSP DM8500 оснащений повною бібліотекою модулів обробки, які можна розгорнути та налаштувати за допомогою програмного забезпечення DM Designer. Це просте у використанні програмне забезпечення дозволяє визначати і компілювати всю структуру сигналу та обробки прямо на вашому комп`ютері, а потім запускати її в рамках надійного вбудованого DSP DM8500.

Модулі обробки включають:

 • подвійне резервування Dante/AES 67, сумісне з мережевим аудіотранспортом 64x64;
 • ULTRANET 16-канальний цифровий аудіо транспортний вихід для використання з сумісними пристроями;
 • 24 вільно призначаються широкосмугових процесора AEC;
 • сумісний з класом USB-аудіо вхід і вихід без драйверів;
 • змішувачі для запису та відтворення медіа на SSD 16 ГБ;
 • автомікшер;
 • вирівнювачі;
 • придушення зворотного зв`язку;
 • різноманітні аудіофільтри та багато іншого.

 

DM8500 надає величезний набір аудіоінструментів, що дає вам можливість створити ідеальну користувацьку конфігурацію для будь-якої програми.

 

 DM8500 надає величезний набір аудіоінструментів

 

Акустична ехопоглинання

Офісні приміщення, зали засідань та конференц-центри часто будуються лише з побіжним розглядом щодо акустики. Поверхні, як правило, тверді, наприклад скло, пофарбовані стіни і навіть сталь і камінь, і все це може викликати реверберацію та відлуння, що може зробити телеконференцію менш оптимальною.

DM8500 використовує свій широкосмуговий модуль AEC для виявлення та усунення вторинних відображень кімнати від шляху сигналу, тому всі учасники насолоджуються звуком найвищої якості – будь то мова, музика чи мультимедіа.

Автоматичне змішування

Такі програми, як зустрічі, конференц-дзвінки та зали суду, вимагають використання кількох відкритих мікрофонів, а це означає, що особливу увагу потрібно приділяти налаштуванням посилення вхідного сигналу та виключенню зворотного зв`язку. Або ви можете дозволити модулям автоматичного змішувача DM8500 і модулів придушення зворотного зв`язку виконувати важку роботу за вас.

Модулі автоматичного мікшування DM8500 прості в налаштуванні та використанні автоматично налаштовують і балансують рівні для кількох входів і об`єднують їх в один вихід. Вбудований пригнічувач зворотного зв`язку веде себе як високохірургічний параметричний еквалайзер, виявляє та видаляє частоти зворотного зв`язку, перш ніж вони можуть стати проблемою.

 

 Такі програми, як зустрічі, конференц-дзвінки та зали суду, вимагають використання кількох відкритих мікрофонів, а це означає, що особливу увагу потрібно приділяти налаштуванням посилення вхідного сигналу та виключенню зворотного зв`язку

 

IP-аудіомережа

128-канальна аудіомережа з подвійним резервуванням Dante/AES67 встановлена ​​в стандартній комплектації – без карток або додаткових витрат. Можна налаштувати до 64 входів і 64 виходів за допомогою програми Dante Controller для маршрутизації цього звуку в реальному часі у вашій мережі або за допомогою механізму маршрутизації Dante, вбудованого в DM Designer на етапі проектування.

 

 IP-аудіомережа

 

Основні аксесуари

Доступні різноманітні сумісні продукти, які допоможуть вам підняти ваш DM8500 на новий рівень універсальності. CP8000UL або CP8000EU можуть легко додати простий контроль гучності та вибір до 6 входів. DM TCE пропонує програмовану мережеву настінну панель керування з кольоровим сенсорним екраном і кодером.

Потрібно ще більше? Розгляньте можливість додавання 8-канального аналогового вихідного розширювача DM8008, 19-дюймового шасі 1U для монтажу в стійку, розробленого спеціально для середовища ULTRANET, що робить його ідеальним для розширення аналогових аудіовиходів до систем підсилювача.

 

 

Особливості продукту

 • Мережевий цифровий аудіопроцесор відкритої архітектури.
 • 64 x 64 канали з подвійним резервуванням аудіотранспорту Dante*/AES67.
 • 10 аналогових мікрофонних/лінійних входів з високим запасом звуку.
 • 6 електронно збалансованих виходів лінійного рівня з низьким опором.
 • 24 канали з вільним призначенням акустичного відлуння.
 • 16-канальна аудіовихідна шина ULTRANET.
 • Сумісне з класом USB-з`єднання для інтеграції з програмами для проведення конференцій з кодеком.
 • Налаштування системи та управління через Ethernet.
 • Вбудований механізм HTML для обслуговування користувальницьких контрольних сторінок.
 • Вбудовані модулі керування для підсилювачів Lab Gruppen D серії та Lucia.
 • Вбудований медіа-движок для відтворення та запису аудіо.
 • Роз`єм RS232 для підключення до сторонніх систем управління.
 • 6 конфігурованих користувачем вхідних вихідних підключень загального призначення (GPIO).
 • Універсальний блок живлення з автоматичною зміною діапазону.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: