Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Юритмікс»

Як обрати якісні комбопідсилювачі для гітар для новачків та професіоналів

 

 Як обрати якісні комбопідсилювачі для гітар для новачків та професіоналів

 

Поради для Вас від фахівців Інтернет-магазину музичних інструментів, звукового, DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

Комбіки для гітари – продовження інструмента. Вони підсилюють звук, допомагаючи гітарі звучати повноцінно. При цьому гітаристу не потрібно вибудовувати посилюючий ланцюжок із педалей, преампів, колонок та іншого обладнання. У каталозі Інтернет-магазину музичних інструментів, звукового, DJ та світлового обладнання «Intermuzika» ви зможете обрати модель, до якої можна підключити електроакустичну, бас- і електрогітару.

Працювати з пристроями просто – підключіть до мережі живлення, під`єднайте інструмент, натисніть кнопку включення й на виході вийде потужний звук. Фахівці Інтернет-магазину допоможуть вам підібрати модель під ваш бюджет і завдання, які стоятимуть перед підсилювачем.

Комбопідсилювач для гітари – основні характеристики

Цей продукт слід вибирати, орієнтуючись на цілі використання. Наприклад, якщо ви шукайте гітарний комбік для невеликої репетиційної бази, немає сенсу купувати дорогу модель із потужністю 100-180 Вт.

Сумісність з інструментами

Комбопідсилювачі діляться на дві групи – для використання спільно з бас-гітарою та електрогітарою. Моделі другого типу також застосовуються для підключення електроакустичних гітар.

Тип комбопідсилювача

У каталозі Інтернет-магазину «Intermuzika» представлені моделі двох видів:

  • Лампові – класичні рішення. Створюють теплий ламповий звук, але також використовуються для музики важких напрямків. Робота здійснюється завдяки радіолампам, що видають чистий, м`який і приємний для слуху звук. Підходять для професійного використання. Вартість відноситься до преміум сегмента.
  • Транзисторні – на транзисторні комбопідсилювачі для гітари ціна доступніша. Моделі більш поширені й чудово підходять для репетицій або невеликих виступів. Пристрої надійні й легкі, більш мобільні в порівнянні з ламповими. Звук поступається останнім, але суттєва різниця буде помітна тільки за високої гучності і великої потужності. Показують відмінну глибину звучання.

Потужність

Це найважливіша характеристика комбопідсилювача для гітари. Вона впливає на силу звуку пристрою, а також визначає його розмір і вагу. Вибирати потужність потрібно з огляду на мету покупки підсилювача:

  • Для самостійних домашніх репетицій досить 5-30 Вт. Оптимальною відміткою для дому буде 15 Вт.
  • Для групових репетицій на базі потрібна потужність від 60 Вт. Якщо ви виберете модель із меншим показником, барабанна установка буде заглушати гру гітари. Спеціалізовані бази для репетицій обладнують пристроями потужністю до 100 Вт.
  • Для виступів на концертних майданчиках знадобиться гітарний підсилювач мінімум на 100 Вт. У нашому каталозі запропоновані моделі з максимальним показником 180 Вт.

Враховуйте, що однакова потужність лампових і транзисторних модифікацій сприймається по-різному. Ви можете купити ламповий варіант на 5 Вт і за звучанням він буде відповідати транзисторному на 15 Вт.

Розмір і конфігурація динаміків

Конфігурацію, тобто кількість і схему розташування динаміків, необхідно вибирати залежно від місця використання. Для дому підходять моделі з одним динаміком, для репетицій і виступів – з двома або трьома. Чим більше динаміків, тим більш глибоким, об`ємним і насиченим виходить звучання.

Другий момент – це діаметр. Оптимальний варіант для репетицій і концертів груп – купити комбопідсилювач для гітари з динаміками на 10-12 дюймів. На репетиціях також непогано себе показують восьмидюймові моделі, а для дому досить одного п`ятидюймового динаміка або двох-трьох на 3 або 2,5 дюйми.

Кількість каналів

Універсальними вважаються багатоканальні пристрої. Вони ідеальні для роботи з різними музичними напрямками. Стандарт – це два канали. Один призначений для чистого, а другий для перевантаженого звуку.

Для специфічних звукових сетапів необхідні додаткові канали. Багатоканальні рішення здатні відтворювати вбудовані звукові ефекти на зразок реверба або флангера, а також легше піддаються індивідуальному налаштуванню.

Для вокалістів, які грають на гітарі, необхідний гітарний комбопідсилювач із каналами для підключення мікрофона. Враховуйте, що якщо ви будете підключати конденсаторний мікрофон, швидше за все знадобиться додаткове фантомне живлення.

Спосіб живлення

Велика частина представлених на сайті моделей працює безпосередньо від електромережі. Це найбільш простий і надійний спосіб підключення. Ви також можете вибрати портативні рішення, які можуть працювати без прямого підключення до мережі.

Щоб захистити пристрій від перепадів напруги, рекомендуємо підключати його до безперебійних джерел живлення або випрямлячів. У магазині ви знайдете моделі з вбудованою функцією захисту від перепадів в електромережі, але додаткові заходи не будуть зайвими.

Комбік для гітари – особливості

Принцип роботи пристрою простий – гітара передає звук, він потрапляє в проміжну фазу, тобто в передпідсилювач, а потім передається безпосередньо на підсилювач. Після цього звук виводиться через динаміки. Чим більша кількість динаміків і чим більший їхній розмір, тим голосніше зможе звучати інструмент. Усі пристрої оснащують набором функцій для обробки вхідного сигналу. Обробка необхідна, щоб зробити звучання гітари індивідуальним, підібрати тембр під стиль музики і виконання.

Базові можливості обробки звуку вирішує еквалайзер. Якщо ви хочете персоналізувати звучання, вибирайте варіанти з підтримкою реверберації, а також із вбудованими ефектами, такими як модуляції, тремоло, ділей тощо.

Переваги покупки в Інтернет-магазині «Intermuzika»

Магазин працює тільки з надійними виробниками музичних інструментів і обладнання. На сайті можна замовити підсилювач для гітари Fender, Ibanez, Marshall і інших топових брендів. Більш детальніші умови з кредитування, гарантії тощо, на сайті магазину.

 

Інформацію і світлини надала компанія «Юритмікс»
і Інтернет-магазин музичних інструментів, звукового,
DJ та світлового обладнання «Intermuzika»

 

 

«Юритмікс» у соціальних мережах:

 

 

Інтернет-магазин «Intermuzika» у соціальних мережах: