Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Ін-Джаз»

Синтезатор YAMAHA YPT-370

 

 Новий стандарт портативних розважальних синтезаторів

 

Новий стандарт портативних розважальних синтезаторів!

YAMAHA YPT-370 – це нова портативна модель від Yamaha, оснащена динамічною клавіатурою і абсолютно новим тон-генератором LSI, який забезпечує приголомшливий набір високоякісних тембрів, і ідеально підходить як для навчання, так і для виступу.

 

 YAMAHA YPT-370

 

YAMAHA YPT-370

 

Велика бібліотека високоякісних звуків

YPT-370 оснащена недавно розробленим тон-генератором LSI, який забезпечує приголомшливе якість звуку, а також високоякісні ефекти.

 

 Велика бібліотека високоякісних звуків – YAMAHA YPT-370

 

Велика бібліотека високоякісних звуків – YAMAHA YPT-370

 

Завдяки LSI ви можете насолоджуватися великою бібліотекою з 622 інструментальних тембрів, що ідеально підходять для гри в будь-якому вибраному вами жанрі, а також унікальними тембрами Super Articulation Lite, що відтворюють трелі і струнний шум струнних інструментів, таких як віолончель і мандоліна. Це забезпечує приголомшливий реалізм для чудового автентичного виконання.

Відчуйте радість гри

 

 YAMAHA YPT-370

 

YAMAHA YPT-370

 

YPT-370 володіє вражаючими виразними можливостями завдяки ряду ефектів, аналогічних тим, що використовуються в топових моделях, і чутливості до сили натискання, яка дозволяє додавати тонкі нюанси в вашу гру. Інструмент також оснащений функцією автоаккомпанемента, яка забезпечує підтримку в різних музичних жанрах з усього світу, таких як джаз, R&B і латиноамериканська музика.

Система навчання, щоб допомогти новачкам прогресувати

Використовуйте уроки, щоб з легкістю грати вбудовані композиції. Ці зручні функції навчання допоможуть вам практикувати вбудовані пісні і поліпшити свої ігрові навички. Уроки організовані для оптимального і приємного навчання, тому просто виберіть той, який вам підходить, і виведіть свої навички гри на клавіатурі на новий рівень.

Багатий набір тембрів і ефектів

 

 Тембри YAMAHA YPT-370

 

Тембри YAMAHA YPT-370

 

YPT-370 оснащена новітнім тон-генератором LSI від Yamaha, що забезпечує кращу якість звуку, яке коли-небудь пропонувалося в інструментах цього типу. Насолоджуйтесь 622 приголомшливими тембрами, включаючи гітару, бас, струнні, саксофон, трубу, барабани і перкусію, а також фортепіано, орган і інші класичні клавішні інструменти, які разом складають велику бібліотеку музичних звуків. Ви навіть можете накласти два різних тембру на всю клавіатуру як «Dual Voice», щоб ще більше збагатити ваше виконання!

Super Articulation Lite

 

 Super Articulation Lite

 

Super Articulation Lite

 

«Super Articulation Lite» – це функція, яка відтворює призвуки прийомів гри, унікальні для конкретних акустичних інструментів, які раніше було важко імітувати. Наприклад, якщо ви виберете гітарний тембр, то зможете реалістично відтворити такі звуки, як гітарний дисторшн і флажолети нейлонових гітарних струн.

Динамічна клавіатура

 

 Динамічна клавіатура

 

Динамічна клавіатура

 

Насолоджуйтесь грою на динамічної клавіатурі, яка точно відображає всі нюанси вашої гри, роблячи виконання більш виразним в музичному плані. Сильніше натискайте на клавіші для отримання більш гучних тонів або м`яко для отримання більш тихих звуків, щоб домогтися справжнього динамічного контролю над музикою.

Додайте ефектів свого виконання

 

 Ефекти

 

Ефекти

 

YPT-370 оснащена процесором цифрової обробки сигналів (DSP), який дозволяє вам застосовувати до звуку різні вбудовані ефекти і адаптувати їх до вашого виконання. У разі вибору тембр з рекомендованою налаштуванням DSP, ефект DSP застосовується до основної партії тембру.

Функція автоаккомпанемента

 

 Автоакомпанемент

 

Автоакомпанемент

 

YPT-370 має функцію автоаккомпанемента, яка автоматично відтворює відповідну підтримку (ритм + бас + акорди акомпанементу), якій ви можете управляти, просто граючи основні ноти або акорди лівою рукою.

Smart Chord

 

 Smart Chord

 

Smart Chord

 

Виберіть один з двох способів грати акорди: «Smart Chord», який дозволяє вам грати акорди одним пальцем, або «Multi», який дозволяє вам грати акорди як зазвичай, з усіма складовими нотами. Smart Chord дозволяє вам грати акорди, використовуючи прості техніки, які допомагають вашому виконання звучати чудово.

Арпеджиатор

 

 Арпеджиатор

 

Арпеджиатор

 

Автоматично програвайте арпеджіо, просто граючи відповідні ноти на клавіатурі. Наприклад, ви можете зіграти ноти тризвуку – основний тон, третій і п`ятий – і функція арпеджіо автоматично створить безліч цікавих фраз. Цю функцію можна творчо використовувати як при створенні музики, так і при виконанні.

Функція навчання «Keys to Success»

 

 Функція навчання «Keys to Success»

 

Функція навчання «Keys to Success»

 

«Ключі до успіху» засновані на методиках навчання, які компанія Yamaha використовувала протягом багатьох років. Ви можете вибрати тільки ключові фрази Пісні – ті, які вам найбільше подобаються або над якими потрібно працювати, – і практикувати їх одну за одною. Цей урок ідеально підходить для початківців гравців. Кожна пісня складається з декількох кроків. Кожен раз, коли ви граєте до кінця поточного кроку, ваше виконання буде оцінюватися.

Завантажуйте ноти вбудованих пісень

 

 Ноти

 

Ноти

 

Збірник пісень включає в себе партитури вбудованих пісень, а також містить підказки для інтегрованих уроків з зображеннями, глосарієм і т.д. Ви можете використовувати Збірник пісень разом з функцією уроку «Ключ до успіху» або в якості партитури акорду при грі з функцією Smart Chord.

Грайте з напарником

 

 Грайте з напарником

 

Режим Duo

 

Коли режим Duo активований, дві людини можуть грати на інструменті одночасно з одним і тим же звуком в одному октавному діапазоні – один зліва, а інший праворуч. Це корисно, наприклад, для навчальних програм, в яких учитель грає модельне уявлення, а учень тренується, сидячи поруч з учителем.

Дисплей

 

 Дисплей

 

Дисплей

 

Кришталево чистий, легко читається ЖК-дисплей з вимірником велосіті, який дає візуальне уявлення про силу натисканні на клавішу.

Підключення смарт пристрою

 

 Подключеня смарт пристрою

 

Подключеня смарт пристрою

 

Поліпшите свою практику, запис і виконання музики! Підключіть смарт пристрій до інструменту, щоб скористатися низкою забавних функцій, таких як додаток «Rec'n'Share», яке дозволяє записувати аудіо і відео разом з піснями з вашої музичної бібліотеки, а потім ділитися своїми виступами зі світом.

* Для підключення до iPhone або iPad потрібно додатковий пристрій Lightning to USB Camera Adapter (купується окремо)

 

 

Інформацію і світлини надала компанія «Ін-Джаз»

 

 

«Ін-Джаз» у соціальних мережах: