Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд AKG Acoustics

 

 

У світі професійного аудіо мікрофони та навушники AKG стали синонімом досконалості, набутої протягом декількох десятиліть. Відомі в усьому світі студії звукозапису, радіо та телевізійні станції, оперні театри і сцени міжнародного рівня базують свій успіх на продуктах AKG. Всесвітньо відомі музиканти і зірки шоу часто використовують високоякісні мікрофони та навушники AKG протягом багатьох десятиліть. Сьогодні AKG є одним з провідних виробників високоякісних мікрофонів, навушників і бездротового обладнання.

 

 

Сьогодні компанія AKG – це більш ніж 1500 міжнародних патентних заявок та світових технологічних розробок.

За час свого існування AKG Acoustics присвятив більше 65 років вдосконаленню своїх продуктів, розрахованих на роботу з живою музикою, записами, трансляціями. Мікрофони та навушники AKG є синтезом передового промислового дизайну, інноваційної електроніки і акустики світового класу. AKG Acoustics завдяки впровадженим технологіям, спрямованим на досконалість власного обладнання, досягає природного та якісного звуку незалежно від складності завдання.

 

 

 

 

На знак визнання внеску продукції AKG Acoustics в мистецтво і науку запису та відтворення музики, а також завдяки продуктивності та інноваційній діяльності AKG була удостоєна технічної премії Греммі (2010). Продукція AKG Acoustics долає кордони, забезпечуючи ідеальний звук всесвітньо відомим артистам, брендам та проектам: від Френка Сінатри, Квінсі Джонс і Aerosmith до BBC, Олімпійських ігор та міжнародних космічних станцій.

Лінійка продукції AKG Acoustics:

  • Мікрофони.
  • Радіосистеми.
  • Навушники.
  • Гарнітури.
  • Конференц-системи.
  • Аксесуари.

 

Веб-сайт виробника: https://www.akg.com/

 

 

Бренди членів Асоціації ...