Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

Новини від компанії «Alex Audio (Soundlight.com.ua)»

Міні-голови ML-70 від компанії POWER light

 

 

 

 

Міні-голова POWER light ML-70 - це компактна повноповоротна LED голова типу Wash. Даний прилад є гармонійним поєднанням якості, ергономічності, ефектності і прийнятною вартістю, а компактний за своїми розмірами корпус не викличе жодних труднощів у процесі транспортування, інсталяції або зберігання.

Перш за все необхідно відзначити, що ця модель була обладнана 7 світлодіодами RGBW по 10 ват кожен. Користувачеві доступно два режими роботи по протоколу DMX512 на 9 або 14 каналів, також прилад може працювати в режимах AutoRun, Master/Slave і Sound. У розпорядженні є електронний диммер, стробоскоп і світлодіодний цифровий дисплей, який призначений для відображення всієї необхідної інформації під час роботи і налаштування світлового приладу. Кути Pan і Tilt складають 540 і 270 градусів відповідно. ML-70 працює від звичайної електромережі в стандартно-широкому діапазоні напруги від 100 до 240В, а частотний показник дорівнює 50/60 Гц. Надійні світлодіоди працездатні не менше 50000 годин, а зниження світлового потоку до кінця цього періоду не перевищує 70%.

Таким чином, можна впевнено заявити, що POWER light ML-70 ідеально підійде для використання в барах, ресторанах, на невеликих танцювальних майданчиках та інших аналогічних закладах.

 

Інформацію надала компанія «Soundlight.com.ua»