Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «LuxPRO»

 

 

Бренд DiColor

 

 

Dicolor – найбільший виробник LED обладнання для вуличного і внутрішнього використання. Офіс компанії розташований в місті Шеньжень, Китай. Бренд спеціалізується на випуску світлодіодних дисплеїв, екранів, вивісок, які широко використовуються для зовнішніх майданчиків і внутрішніх приміщень.

 

 

Dicolor – зразок сучасних технологій в світі LED техніки

Продукція такого рівня користується високим попитом серед покупців по всій Європі, в тому числі в Україні. Сьогодні LED обладнання від Dicolor зустрічається в облаштуванні стадіонів, концертних майданчиків, залів, розважальних центрів, закладів громадського харчування і т.д.

Особливості продукції компанії Dicolor:

  • Наявність резервного блоку живлення і приймаючої карти. Завдяки цьому забезпечується стабільний рівень сигналу і безперебійна робота харчування.
  • Продуманий дизайн. Наявність системи стисненого повітря гарантує ергономічність і стійкість до механічних пошкоджень.
  • Можливість відрегулювати кут нахилу в інтервалі до 90 градусів. Таким чином досягається якісний огляд, що особливо актуально на спортивних і музичних заходах.
  • Посилений дюралюмінієвий корпус. LED система оснащена міцною зовнішньої рамою, яка також виконує функцію теплопередачі. Обладнання не боїться подряпин, ударів, але і не піддається перегріву.
  • Спеціальні замки призначені для аварійного виходу. Робота екранів і дисплеїв може проводитися в екстремальній обстановці, підлаштовуючись під ситуації.

 

 

 

 

Модельний ряд LED пристроїв від Dicolor

Компанія активно впроваджує інновації у виробництво. Всього на рахунку бренду більше 500 розробок, більшість з яких доступні у відкритому продажі по всьому світу. Вашій увазі представлені деякі моделі з найбільшим рейтингом серед покупців:

  • LED екран F2-100.

Пристрій для вуличного використання. Масово використовується на спортивних заходах з великою площею охоплення. Завдяки простоті в обслуговуванні і легкості управління, досягається найбільша економія часу і зручність для користувача.

  • LED екран HP-121.

Використовується для внутрішнього призначення в приміщенні. Компактні розміри, невелика вага, а також сучасний дизайн впишуться в рамки будь-якого інтер'єру. Відмітна особливість - висока чіткість передачі сигналу.

  • LED екран HM-4 1200 * 300 front.

Призначений для внутрішнього використання. Сучасна, надійна LED система з безпечним і легким обслуговуванням.

 

Компанія «LuxPRO» є офіційним дистриб`ютором бренду «DiColor» в Україні.

Веб-сайт виробника: www.dicolor.cn

 

«DiColor» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...