Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «Соло»

 

 

Diezel

 

 Diezel

 

Diezel Amplification – невеликий сімейний бізнес, заснований у 1992 році Пітером Дізелем (Peter Diezel) і Пітером Стапфером (Peter Stapfer). З 1992 року і до нині компанія створює чудові гітарні підсилювачі, акустичні кабінети та педалі ефектів.

Сучасне виробництво компанії Diezel Gmbh розташоване у Бад-Штебені – у Німеччині (Баварія), в адміністративному окрузі Верхня Франконія.

Відносини компанії Diezel Gmbh зі своїми клієнтами є фундаментальною частиною її бізнесу, компанія однаково ставиться до всіх, від зірок, які мають платинові диски і до музикантів-початківців.

Компанія забезпечує обслуговування клієнтів, яке триває протягом багатьох років після вашої першої покупки продуктів Diezel.

Для керівництва і фахівців компанії Diezel Gmbh дуже важливо, щоб вся її продукція вироблялась екологічно чистою та у співпраці з місцевими постачальниками. Пристрасть до звуку, якості та універсальності є фундаментальними основами її бізнесу.

 

 

Diezel Amplification – 25 років рок-н-ролу!!!

 

Фахівці компанії зосереджуються на виробництві найсучасніших підсилювачів, які основані на її інноваційних технологіях від сьогоднішнього часу і до майбутнього.

Підсилювачі Diezel Amplification завжди готові до будь-якої ситуації, чи то в дорозі або до інтенсивної роботи в студії. Вони мають різноманітні функції, які задовольняють потреби кожного музиканта, і є придатними до експлуатації на багато-багато років…

Лінійка продукції Diezel:

  • Підсилювачі.
  • Педалі ефектів.
  • Акустичні кабінети.
  • Аксесуари

 

Офіційний дистриб`ютор бренду Diezel в Україні – компанія «Соло».

 

Веб-сайт виробника: www.diezelamplification.com

 

Бренд «Diezel» у соціальних мережах:

 

Бренди членів Асоціації ...