Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «Комора»

 

 

 

Бренд Holton

 

 

«America’s Greatest Band Instruments»

Засновником американського бренду Holton, який зараз належить всесвітньо відомій музичній корпорації Conn-Selmer, Inc, був Френк Холтон. У кінці ХІХ сторіччя він грав на тромбоні, будучи головним тромбоністом оркестру Філіпа Сузи, автора національного маршу Америки.

І ось на межі епох Френк Холтон розпочинає власну справу, що стає прообразом майбутньої компанії. Спочатку він стає власником музичного магазину в Чікаго, США. Окрім інструментів, що вже були у використанні, там можна було придбати і масло для тромбонів, виготовлене за його власним фірмовим рецептом.

Доки справа розвивалася, весь вільний час Холтон і далі присвячував грі на тромбоні. А вже 1898 року Френк Холтон створив свій перший тромбон Holton Special. Минуло кілька років, і лінія Holton вже збагачувалася новими інструментами – підкорення музичного світу розпочали інші духові інструменти (труби, валторни, корнети).

Вже 1914 року сам Вінсент Бах грав на трубі Holton у симфонічному оркестрі Бостона, ставши одним із видатних музикантів компанії. Крім Баха, як артисти Holton були відомі також корнетист Ernst Albert Couturier, тромбоніст Edward Llewellyn, трубач і музичний виробник Renold Otto Schilke, валторніст Філіп Фаркас (Philip Farkas), канадський геній джазу і трубач Мейнард Фергюсон (Maynard Ferguson), американський тубіст Харві Філліпс (Harvey Phillips) та інші музиканти. А співпраця компанії Holton з жінкою-піонером у грі на духових музичних інструментах, Kathryn Ethel Merker, призвела, серед іншого, до появи Holton Merker-Matic horn.

Власну музичну фабрику Френк Холтон збудував у 1917–1920 роках у Елкхорні (штат Вісконсін, США). Виробництво розвивається шаленими темпами, швидко зростає кількість співробітників, майстрів, площі приміщень фабрики. 1929 року компанія робить новий крок у розвитку – з’являється лінія Holton Collegiate, призначена для музикантів-початківців. 1939 Френк Холтон продав компанію Фреду Куллу своєму співпрацівнику та учню. А через три роки засновник помер.

Подальший розвиток компанії, численні зміни у керівництві та зміни власників увінчалися входженням бренду Holton, який зараз вже називають живою легендою, до не менш популярної корпорації Conn-Selmer, Inc. Зараз духові інструменти Holton виробляються у Істлейку, штат Огайо (США).

Лінійка продукції Holton:

  • Французькі валторни.
  • Баритони.
  • Євфоній.
  • Туби.

 

Веб-сайт виробника: www.conn-selmer.com/en-us/our-brands/holton

 

Бренди членів Асоціації ...