Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

Отримати інформацію від певного члена Асоціації: закритий

 

Бренди компанії «LuxPRO»

 

 

Бренд JTS

 

 

Taky Electronics Ltd у 1982 році змінив свою назву на JTS Professional Ltd і у цей час було розроблено мікрофон D-06. У цьому ж році компанія запускає у виробництво легендарну модель мікрофону UDM-606, мільйони якого було продано за роки його виробництва.

У 1986 році компанія була реорганізована.

З 1989 року мікрофон UDM-920 швидко став головним орієнтиром на ринку про-аудіо.

Технологія та естетика – це два необхідні компоненти при розробці професійних мікрофонів компанією JTS. Протягом останніх 35 років JTS інвестує великі обсяги ресурсів у дослідження, інноваційні технології та розробки нових мікрофонів.

Фахівці JTS демонструють чудові технологічні та наукові досягнення у виробництві своєї продукції і ці зусилля роблять мікрофони JTS дивовижними у плані доступності, продуктивності та їх надійності.

JTS – професійний виробник мікрофонної продукції. Під час процесу розвитку високих технологій компанія дбає про концепцію зеленої землі. Ми докладаємо максимум зусиль у просуванні системи управління навколишнім середовищем, яка відповідає міжнародному стандарту ISO 14001, а також у відповідність вимогам RoHS, WEEE та EuP.

Компанія JTS підтримує дилерів та дистриб'юторів у більш ніж 98 країнах світу.

Лінійка продукції JTS:

  • Провідні мікрофони.
  • Бездротові мікрофони.
  • Навушники.
  • Аксесуари.

 

Компанія «LuxPRO» є офіційним дистриб`ютором бренду «JTS» в Україні.

Веб-сайт виробника: www.jts.com.tw

 

Бренди членів Асоціації ...