Допомога у пошуку фахової інформації про музичні інструменти та обладнання:

 

Бренди компанії «LuxPRO»

 

 

Бренд Lupo

 

 

Lupo – студійне і театральне світлове LED обладнання

Lupo – італійський виробник світлового LED обладнання, яке затребуване серед студій, театрів та інших закладів, де проводяться публічні презентації, музичні шоу, вистави. Каталог продукції бренду представлений спеціалізованими світильниками, світлодіодними LED-освітлювачами І панелями. Кожна модель світлового обладнання наділена індивідуальним дизайном, характеристиками потужності, кольору. Виробник приділяє велику увагу стандартам якості і безпеки - кожна модель на стадії розробки проходить детальне тестування, використовуються високоточні комп'ютерні системи для виявлення недоліків і дефектів.

 

 

 

Бренд активно займається поставками освітлювальних систем по всій Європі, а також в США і Азію. Продукція компанії Lupo доступна і в Україні. Інтернет-магазин LuxPro є офіційним партнером бренду Lupo. В асортименті доступні моделі старого і нового покоління, які показали ефективність для комерційного і сценічного використання.

 

 

Ключові особливості світлового обладнання від бренду Lupo

Техніка має широкий спектр функціональних переваг, серед яких:

  • Професійне освітлення з однорідним і обволакивающим спектром. Таке рішення оптимально підійде для професійної студії, театральної, клубної сцени і інших закладів, де важливо продемонструвати актора / модель і показати його в кращому світлі.
  • Економічність. Незважаючи на високий потенціал, який закладений в кожну систему, обладнання володіє високою енергоефективністю.
  • Висока передача кольору. Установки мають достатню потужність для тривалої роботи в активному режимі. Лінійка ламп і прожекторів гарантує професійний результат без допомоги додаткових систем.
  • Швидка настройка. У режимі активної зйомки, уявлення і шоу-програми важливо домогтися дивовижних результатів. Люмінесцентні лампи підлаштовуються під індивідуальні особливості як на відкритій, так і закритому майданчику.

Лінійка продукції Lupo:

  • Студійне LED світло.
  • Театральні прожектори.

 

Веб-сайт виробника: www.lupo.it

 

 

Бренди членів Асоціації ...